Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Tajemství krve

Tajemství krve 8

22. listopadu 2009 v 17:43 | Shiory
Tajemství krve 8
"Protože se tak jmenuju. Marek jsem byl dřív, když jsem žil mezi lidmi, a pokaždé, když mezi ně jdu tak si to jméno rači vezmu na chvíli zpátky" řekl klidně, v jeho hlase bylo slyšet jak se navrací do dávné minulosti.

Tajemství krve 7

15. listopadu 2009 v 19:13 | Shiory
Šli jsme dál a já netuším kam, vlastně mně museli zřejmě přenášet, každý den jsem se budila na jiném místě, Panenka mi dala vypít tu průzračnou tekutinu, která postupem času začínala být hořká , ale díky jsem mohla brzo zase mluvit a pohybovat se. Za týden už jsem šla na další stanoviště po svém.

Tajemství krve 6

8. listopadu 2009 v 13:02 | Shiory
Tajemství krve 6
"Omlouvám se, že jsem Vás vylekala. Jmenuji se Kaeda a jsem hlavní ubytovatelka v Upířích chodbách." Poklonila hlavou, hlas měla pevný a tvrdý, sama byla menší a silnější, na sobě měla široký pruh černé látky obvázaný kolem hrudi a dlouhé černé zvonové kalhoty, které zakrývaly i boty, pokud nějaké měla. Vlasy měla hnědé a krátké, skoro až na ježka a oči měla jedno modré a druhé zelené, u toho zeleného měla dlouhou jizvu od obočí téměř ke konci nosu.

Tajemství krve 5

1. listopadu 2009 v 12:51 | Shiory
Je tu neděle a s ní další díl téhle povídky.
Mám jen já pocit, že se v ní nic moc neděje? Nebo jsem jenom tak strašně přepsaná těma krvavýma blábolama, že tohle mi příde bez děje?
I tak doufám, že se vám to líbí....


Tajemství krve 5
"Ahoj Jony. Ani nevíš, jak moc rád tě vidím. To je Lucy, je přítel, prosím, zapiš ji, je to jedna z nás. A je Vyvolená," řekl Marek a já se na něj nechápavě podívala. Na černocha, kterému říkal Jony, to zřejmě zapůsobilo, protože se uklonil a otočil se ke kamenné desce se železným kolíkem a kladivem.

Tajemství krve 4

25. října 2009 v 15:13 | Shiory
Tajemství krve 4
"Pojď, už nám to jede," řekl klidně a vzal mě za ruku. Stiskla jsem časopis rovnou rukou k tělu jako nějaký štít před tím, co se má stát.

Tajemství krve 3

19. října 2009 v 15:05 | Shiory
Tajemství krve 3
"Uklidni se. Jsem jeden z Vás. Jsem to samé, co ty," mluvil uklidňujícím tónem a chytl mě za ramena. Trochu ze mě opadla panika a opřela jsem se o zeď. Marek se najednou prudce otočil, zasyčel, vzal mě pevně za ruku a dal se do běhu. Běželi jsme rychle a já nevěděla před čím. Zastavili jsem se někde, kde jsem to vůbec neznala.

Tajemství krve 2

19. října 2009 v 15:03 | Shiory
Tajemství krve 2
"Já toho chápu hodně" ohradila jsem se a slyšela jsem, jak mi přeskočil hlas. Svíralo se mi hrdlo.

Tajemství krve 1

4. října 2009 v 17:22 | Shiory
Seznamuji Vás s mojí další povídkou, je to něco jiného než Last Vampire, i když také o upírech. Tahle povídka je zkrátka jiná.... Doufám, že se bude líbit....¨

Tajemství krve 1
Předmluva: Šestnáct let poměrného klidu. Brzo skončí vše, na čem jí záleželo a bude muset bojovat o holý život uprostřed klanu krvežíznivých nočních monster, mezi které patří. Stihne se naučit všem upířím zvykům dříve, než se naplní věštba a nebo
ji zabijí Lovci? Protože není upír jako upír a není rodina jako rodina.
 
 

Reklama