Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Perverzní povídky

Chuť smutku

17. dubna 2009 v 19:53 | Shiory
Pohádka pro Konikele-chan.......... Už jsem jí to psala na icq, ale stále je to věnováno jí.
Varuju, že je to lehké shounen-yaoi na pár Light a Ryuuzaki.
Chuť smutku
Tmavé nebe poseté hvězdami sledovali dvě černé oči. Ve své podstatě byli jako noc. Chladné, klidné, nepředvídatelné tajemné, ale teď v nich byla neurčitá bolest. Chyběla mu blízkost jednoho člověka. Mohl s ním být přes den a řešit případ Kira, ale večer zůstal sám a zůstalo mu jen to nebe.
Napil se kávy, ukousnul kus čokolády, převalil v ústech polkl.

Ame 雨

4. března 2009 v 16:36 | Shiory
Žánr: Shounen - yaoi
Napsáno:4. března 2009
Autor: Watashi ^_^
Postavy: Renji a Ichigo
Komentář: Ame znamená v překladu déšť, pochopíte, při čtení pokud to však podstoupíte. Neměli by tam být chyby kontrolovala jsem to po sobě.
Ame
Už dávno nepršelo přímo lilo. Proudy vody valící se z nebe bičovali tvář červenovlasého muže, který utíkal městem se zoufalým výrazem ve tváři. Kam si jen mohl jít? Musím tě najít. Jen tyto dvě věty se mu honili rozbouřenou myslí. Měl o něj strach, vypadal tak sklesle a smutně, když odcházel navíc to co řekla Rukia. Bál se aby neudělal nějakou hloupost, který by pak litoval a nebo by jí spíš litoval on. Nedokázal si představit svět bez něj. I, když si to nikdy nechtěl přiznat.

První sněhové vločky

16. listopadu 2008 v 20:39 | Shiory
MOje první FF na vampire knight.......... a jak jinak než, že je to zase zvrhlý :)......... Ale tentokrát se mi to fakt nepovedlo...... Vidim spíš rudě krvavě než zvrhle XD Ale snaha byla XD........ Naruto-sama Shippuuden to napsal na icq líp, ale to já bych sepsat nedokázala.......... Takže sem se zmohla jen na todle.......
První sněhové vločky
Na Academy Cross se snesla tma jako každý den se měnili třídy. Dení za noční a dva prefekti stáli na strážních věžích a hlídali aby se nepomíchaly.
Byla zima a v z temné noční oblohy se snážely první bílé sněhové vločky.

Písek X Listí

10. listopadu 2008 v 14:44 | Shiory
Asi před dvěma dnama sem začla psát yuri, ale vzniknul z toho yaoi s názvem splněný sen XD
Ale ted sem se napravila a konečně to napsala........ Je to moje první Yuri a sama řeknu, že je to nepovedený a až moc náročný to psát.......... Asi zůstanu u yaoie XD
Jinak bych tudle povíku ráda věnovala mýmu kámošovi Narutovi-kun ( A nebo Sluníčko-kun) Jako menší poděkování za to co pro mně všechno udělal.
Písek X Listí
Prohlížela si tu blondatou holku se čtyřma culíkama na hlavě co právě vešla do haly. V podbřišku ucítila podivný pocit, který před tim nikdy nepocítila. Nevnímala nic jiného než tu ladnou chůzi té dívky z písečné. Rozklepala se jí kolena, když se na ní podívaly ty hluboké zelené oči. Byli chladné až jí zamrazilo v zádech.
Cítila jak jí někdo pozoruje od té doby co vešla do haly. Otočila hlavu a uviděla krásnou hnědovlásku. Když se jí podívala do očí ucítila zvláčtní pocit, který do té doby neznala. Zatřepala hlavou až se jí povolil jeden z culíků na hlavě a společně se svým senseiem a bratry vyšla na balkon. Stále uhíbala očima směrem k té hnědovlásce a čas od času se jijich pohledy sešli.

Splněný sen

9. listopadu 2008 v 14:47 | Shiory
Zamilovala jsem si pár Sasodei a tak sem se rozhodla napsat povídku právě na tendle pár. Je to opravdu jen jednorázovka a snad se bude líbit :)


Splněný sen
"Sasori no danna" ozval se křiklavý hlas z Deidarova pokoje. Mladý blonďatý chlapec se prudce posadil na posteli a rozdýchával svůj otřesný sen. Zabalil se do deky a pevně jí k sobě tisknul. Věděl, že už znova neusne, ne dnes. Ty sny ho trápily už dlouho a on nechápal co mají znamenat.
Podíval se na hodiny "Jedna ráno, znova" povzdechl si do úmorného ticha svého pokoje. Sledoval tu tmu před sebou a svírala ho neobyčejná úzkost. Najednou se do pokoje vlilo trochu světla, ale ihned zmizelo. Jen tiché zaskřípaní narušilo ticho noci.

Poprvé

28. října 2008 v 19:15 | Shiory
Žánr: Hentai
Věnováno: Mikoto
Napsáno: 28.října 2008

Povídka:

Poprvé

Byla to jejich první společná noc. Mikotiny rodiče odjeli na víkend a ona k sobě domů pozvala svojeho přítele Yoriho. Chodili spolu už půl roku a dokonale jim to klapalo. Ani jendou se snad nepohádali a byli pořád jak, když spolu začli chodit, každý den si volali a nebo psali smsky a viděli se.

 
 

Reklama