Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Last vampire

Last Vampire 15

29. září 2009 v 16:06 | Shiory
A poslední díl.... Doufám, že Vás to nezklame
Last vampire 15

Na obzor se vyhouplo slunce, které barvilo oblohu do ruda, pomalu mizela ponurost noci a vracela se jasnost dne. První lidé pospíchali na svá pracoviště. Motory aut rušily klid svítání a narušovaly tím romantickou atmosféru začátku dne.

Last vampire - naši hlavní hrdinové n_n

27. září 2009 v 21:45 | Shiory
Pro lepší představu vám sem dám obrázky postav z povídky Last vampire. Možná ste si je představovali jinak, ale todle je jen tak plus mínus n_n:

Last vampire 14

25. září 2009 v 16:06 | Shiory

Last vampire 14

Položil jí na postel a urychleně začal balit své věci. První sluneční paprsky přišli až příliš brzy. Hned jak otevřela oči, sluneční paprsky jí řezaly do očí jako tisíce nažhavených dýk.
" Zatáhni ty žaluzie" vyjekla a zalezla pod deku.

Last vampire 13

22. září 2009 v 16:06 | Shiory

Last vampire 13
" Proč chceš, abych se k tobě přidala?" zeptala se rezignovaně a už se v jeho objetí ani nezmítala.
" Sice jsem džentlmen, ale já se ptal první, a dokud nedostanu odpověď, nebudu odpovídat ani já" zašeptal a povolil stisk, Lena od něj odstoupila a tvrdě se mu zahleděla do jeho tváře.
" Jak mně chceš proměnit ve stejnou zrůdu, jako jsi ty?" z jejího hlasu kapalo opovržení a nechuť s ním smlouvat.

Last vampire 12

18. září 2009 v 16:06 | Shiory
Last vampire 12
Zamkl ji ve vlastním bytě, přenesl do postele a přikryl.
" Vrátím se, za soumraku" šeptl a na rtech se mu rýsoval jemný úsměv, v očích měl zvláštní jiskřičky štěstí. Vyrazil přes střechy na druhý konec města, k bytu dalšího detektiva. Věděl přesně jak donutit Lenu aby se stala upírkou a přidala se k němu a bylo to až nebezpečně jednoduché.
Skočil do okna, položil levou ruku na zámek a pravou lusknul, zámek cvakl a okno se pootevřelo, skočil dovnitř a rozhlédl se. Po čichu a sluchu došel až ke spícímu detektivovi, z kapsy u svého dlouhého pláště vytáhl klícku, na jejímž dně ležel pavouk. Byl velký asi jako dlaň dospělého muže a na zadečku měl rudé pruhy.

Last vampire 11

15. září 2009 v 16:06 | Shiory


Last vampire 11
00:00, budova FBI, pitevna
" Tak se na tebe podíváme" povzdechl si starší doktor s šedým vousem a natáhl si gumové rukavice na ruce. Jejich plesknutí o kůži se po místnosti rozlehlo jako bití Big Benu.
Odhrnul bílé prostěradlo z mrtvoly ředitele lékárnické firmy.
" Co to?" téměř vyjekl, když neviděl žádnou ránu po kulce.

Last vampire 10

11. září 2009 v 16:06 | Shiory

Last vampire 10
" Kulka projela tělem" řekl Kail, když nahnul tělo k sobě. Vytáhl z polstrované židle olovněnou kulku. " Ráže devět milimetrů. Jedna rána. Smrtelná. Mohl zemřít tak před třemi hodinami, podle teploty těla a mrtvolného ztuhnutí. Rozhodně je stoprocentně mrtvý. Nemá žádné tělesné funkce. A zorničky nereagují" dořekl svůj proslov Kail a opřel tělo zpátky.

Last vampire 9

5. září 2009 v 11:40 | Shiory
Dneska se podíváme do minulosti naší detektivky. Můžu se Vás zeptat jaký máte názor na Lenu, Alexe, Hirokiho i Osirise? Docela by mně to zajímalo n_n

Last Vampire 9
Na zadní sedačce auta seděla malá hnědovlasá holčička. Ospale se tiskla k velkému pouťovému plyšovému medvědovi. Mírně se usmívala.

Last vampire 8

29. srpna 2009 v 11:32 | Shiory
Já na vás včera zapomněla XD Takže tady další...

" Co to je za knížku?" zeptal se zvědavě. Šok ze zběsilé jízdy ho zřejmě přešel.
" Kniha jednoho starodávného lucemburského klanu" začala klidně a s knihou na kolenou si sedla do křesla, Alex naproti ní. " Všichni jednoho dne zemřeli. Najednou byla to jako masová vražda. Jen jedno tělo nebylo nalezeno. Nemohla jsem si vzpomenout, kde jsem ho viděla, až dneska, když nám Hiroki ukázal tu fotografii" hlesla a nalistovala rodokmen s portréty, ukázala na poslední a Alex zalapal po dechu.

Last vampire 7

21. srpna 2009 v 12:50 | Shiory
A jedeme dál....... Dozcíme se co chtěl Hiroki Leně a Alexovi...... Ale ještě stále to nevyřeší celý případ....
 
 

Reklama