Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Cold heart

Cold heart 17 - Konec

20. května 2009 v 13:38 | Shiory
A poslední díl. Možná by jsem mohla udělat pokračování......... ale to je na vás........ Rozhodně aspoň jedna z mých postav v hlavních rolích ( to je jak titulky) to přežila.
Cold heart 17
O šest let později:
" Strejdo, budeš mi vyprávět pohádku?" křičel malí černovlasý chlapeček už z dálky. Jeho velké černé přívětivé oči zářili láskou a štěstím. Dlouhé černé vlasy nosil svázané v culíku, to aby byl prý vypadal jako táta.

Cold heart 16

20. května 2009 v 13:36 | Shiory
Aspoň trošku veselý díl, když ne taky moc............... A je předposlední. Poslední díl je krátký a přidám ho zejtra.........
Cold heart 16
Probudila jsem se a koukala se na známý bílí strop. Kapačky v levé ruce a na židli Konan. Měla opuchlé oči od pláče. Papírová květina byla použitá jako kapesník.
" Shiory jseš vzhůru" vydechla a jemně mně objala.
" To nebyl sen?" zeptala jsem se a znova cítila jak se mi hrnou slzy do očí. Zavrtěla hlavou a slzy se vydrali na povrch.

Cold heart 15

20. května 2009 v 13:32 | Shiory
Já blbá po sobě nečtu když sem něco dávám, rtakže jsem vám minule přidala dva díly v jednom * mlátí hlavou o stůl* takže je musim rozdělit................ Moc se omlouvám
Cold heart 15
Zatáhla jsem za dveře, které vypadli a já jen tak tak uhnula. Nahlédla jsem do místnosti. U stěny okna stály dvě postavy. Itachi a nějaký neznámý muž, který měl katanu u jeho břicha.
" Shiory, uteč" zasípal.
" Pust ho" sykla jsem. Málokdy jsem ho poslechla a teď na to nebyl čas.
" Jistě slečno jak si přejete" usmál se, jeho katana mu projela skrz žaludek, zalapal po dechu a mně zrudli oči.

Cold heart 14

15. května 2009 v 14:41 | Shiory
Cold heart 14
Druhý den jsme tedy táhli za karavanou. Jen jsem doufala, že to nebude trvat déle jak den. Nevim jak bych vysvětlovala to, že ráno zvracím. Už teď mi dalo dost velkou práci vysvětlit Itachimu proč jsem s nim nechtěla večer být a proč jsem tak vyjela. Cítila jsem se jako nějaká puberťačka, škoda, že už jsem z toho věku vyrostla byla by to lepší výmluva než to, že jsem unavená.

Cold heart 13

9. května 2009 v 11:28 | Shiory
Tak další díl n_n a blížíme se do finiše XD Už jen 5 dílů, ale varuju Vás ty poslední nebudou moc veselý..........
Cold heart 13
Překvapení aneb zavolejte psychiatra
" Vyhrň si triko" zavelel a pak mi dal na břicho průhledný gel. Zastudilo to až mi naběhla husina po těle. Musela jsem se oklepat.

Cold heart 12

4. května 2009 v 20:59 | Shiory
Další díl po dlouhý době........ omlouvám se, ale nějak mi to vypadlo....... ale aspoň jsem napsala hned tři díly a i tady u té povídky jsme téměř na konci X)
Cold heart 12
První mise
Tvrdé bouchání na dveře a hromada nadávek a pokřiků. To není zrovna idylka prvního ráno ve vašem novém domově. No prvního kdy jsem byla při vědomí. Líně jsem nadzvedla hlavu z jeho klidně se nadzvedávající hrudi a otočila se ke dveřím. Nechápala jsem jak někdo může tady v tom randálu spát. Ovšem Itachi to zvládal excelentně.

Cold heart 11

13. dubna 2009 v 13:52 | Shiory
Cold heart 11
" Jak to, že se ještě neprobral?" zeptal se nechápavě Sasori.
" Musíš mu obnovit tok chakry" odpověděla jsem suše. Nechápavě se na mně podíval. Protočila jsem panenky, opřela si ho o sebe a jedním prudkým pohybem ruky jsem obnovila tok jeho chakry. Po chvíli se probral.

Cold heart 10

24. března 2009 v 16:20 | Shiory
Cold heart 10
Ucítila jsem chladnou ocel u krku až jsem sebou škubla. Neviděla jsem kdo drží ten kunaj stál za mnou, ale musel být dost vysoký, cítila jsem, že mám hlavu na jeho hrudi.

Cold heart 9

14. března 2009 v 12:01 | Shiory
Tak něak se už tejden snažim napsat shounen-ai MadaIta a nejsem schopná se přehoupnout přes polovinu, takže se snažim sem dát aspon něco.......... Doufám, že se bude líbit.

Cold heart 9

" Sakra cos v tom kabátu měl" slyšela jsem známý hlas. Zněl naštvaně a částečně starostlivě.
" Jedy co jiného a neřvi tady na mně" odpověděl mu klidně druhý hlas.
" Vždyť si jí moch zabít" vykřikl.

Cold heart 8

10. března 2009 v 11:21 | Shiory
Cold heart 8
Akatsuki
Probudila mně příjemná vůně vajíček. Otevřela sem oči a zvedla se ze země v koupelně.
" Co tu děláš?" zeptala sem se, když sem došla do kuchyně. I mně překvapil ton mého hlasu.
" Snídani jestli sis nevšimla" řekl tim jeho chladným tonem.
 
 

Reklama