Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Placebo

9. ledna 2012 v 18:04 | Shiory |  Kapky deště
*dramaticky si odkašle* tak další slátanina... snad někoho zaujme, pokud sem ještě někdo chodí XD


Placebo
Oči zalité horkými slzami, zavřená ústa křičící o pomoc, roztrhané srdce uvnitř ničeho jenž se snaží dát dohromady kousky nicoty aby vznikl život. Modré oči podobné krásné letní obloze skrývají temnotu, která je tmavší než samotná noc bez hvězd. Bílá pleť a dokonale umělý úsměv rudých rtů, jenž se křiví a snaží se zakrýt to co se děje za oponou. Nekonečný únik od všeho, od samoty jenž krade zbytky síly a naděje. Smutné ticho, které trhá tělo jenž stále žije a krade duši s posledními zbytky štěstí. Tma odráží hlasy a pohlcuje jejich tón až z nich nezbyde nic než jen ubohé vzdechy smrti.
Bolest uvnitř, která se již nemá do čeho zakousnout a začít trhat, utíká za posledním kouskem srdce jenž ještě nepropadl hrobovému tichu a smrtelné tmě. Do téměř prázdné schránky s duší skrčenou v nejtemnějším rohu kde se bojí a němně křičí o pomoc.
Světla barů odrážející se v očích a zahalující jejich barvu. Světla volající z temnoty na lidi kolem, dveře jenž Vás dovedou do země pohody a krásy a naplní vaše tělo tím co jste ztratili. Když už nemůžete veřit ničemu a nikomu jen tomu co vás topí a drží nad hladinou.
Jiný den. Jiný muž. Stejná tekutina v průhledném skle. Stejný strach. Stejná samota. Jiný střípek duše jenž opět odchází do hrobu samoty.
Už ani sluneční paprsky nezaženou hrozbu nocí, tiskne Vás a kryje Vás jako aura celý den než se opět nevrátíte. Nevrátíte k čemu? Ke sklence vína, whisky nebo čehokoliv co vás naplní a dovede na kraj propasti, ze které skočíte a smějete se, protože si myslíte, že tento život je správný. Že všechno co se kolem vás děje je v pořádku a celý svět je dokonalý. Že nic nemá své chyby a vy se vznášíte a i když ste skočili nepadáte. Jen letíte vzhůru, pamět z duše odstraňuje všechno špatné abyste měli dojem, že cesta, kterou jste si zvolili je pro vás to nejlepší. Až nové ráno přinese konec snů a opětovanou samotu ve zkaženém světě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama