Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Clona mezi životem a smrtí

15. srpna 2010 v 9:41 | Shiory |  Kapky deště
Jako pokaždé v této rubrice ani tahle "povídka" nedává smysl, je to bez děje. Je to jen hromada slov a emocí co Vás napadnou v jednu ráno... 

Mám pocit, že nás rozděluje sklo, stěna, nekonečně dlouhá tmavá clona, která mi nedovoluje vidět tvou tvář ani slyšet tvůj hlas, který by mně vyvedl z nekonečné tmy.
Do mého srdce se pomalu vkrádá strach a samota, upadám v zapomnění a ztrácím se sama v temnotách nekonečné clony. Obavám se, že slunce v těchto končinách už nikdy nevyjde a napořád zůstanu sama uvězněná mezi životem a smrtí. Nechápající pocity podobné lidskému pobláznění, protože jsem zůstala sama. Samotná znetvořená duše hledající mír za doprovodu bezútěšného smutku a strachu.
Jediným sluncem, které mi svítí na cestu je pomalu uhasínající plamen naděje, který nese obraz tvé pomalu mizející tváře daleko přede mnou.
Hvězdné nebe postrádá svou krásu a melancholii, možná je to tím, že po zbytek mého života nespatřím nebe jinak než zdobené bílými drahokamy a lunou. Neuvidím pomněnkové moře s bílou mlhou. Ach bože už teď mi to chybí a to jsem stvůrou teprve chvíli!!
Ale co je chvíle v životě upíra, který má před sebou věčnost?
Rozkvetlá louka mého života v pár vteřinách shořela a zbarvila se karmínově rudou krví.
Možná je to dar a vím, že někteří lidé by byli neskutečně šťastní kdyby mohli žít jak jen dlouho budou chtít bez ohledu na cenu, kterou budou muset platit. Jenže já to nedokáži, nedokáži pít lidem krev a živit se jí. Je to zvrhlé a odporné.
Ale i přesto nechci umřít, mám strach, protože je ve mně část něčeho co nevěří, že ve mně zemřel člověk a ,že tě už nikdy neuvidím.
Myslím, že ta černá clona je má lidská smrt a změna v monstrum, kterým jsem nikdy nechtěla být. Uvědomuji si, že nejde strhnou jako opona v divadle, že se za ní mohu jen schovat před přeplněným sálem osvětleným obrovskými lustry. To je celý zbytek mého života: Schovávaná před sluncem a lidskou společností.  
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama