Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

1. díl - Konference

7. července 2010 v 21:26 | Shiory |  Krvěžíznivost není vše
Po dlouhé krizi s touto povídkou, kdy jsem úplně zapomněla, že jsem ji znovu chtěla obnovit a začít psát, mi jí Mari-san připomněla. Můžete jí být vděční a nebo jí za to můžete vyndat je to na Vás n_n... 
Krvežíznivost není vše 1
Konference
"Nesouhlasím s tím, že tu s námi ty monstra budou žít se stejnými právy jaká máme my. Navíc, když se nedokáží dohodnout mezi sebou!" zakřičel vysoký muž z publika na konferenci amerického prezidenta na téma"Upíři a lidé".
"Chápu Vaše rozhořčení, ale chápejte, že i oni bývali lidé a mají také práva a já jako prezident Vás všech jim je chci dát. Myslím, že jsou ochotni s námi žít v míru a…" nenechali ho ani domluvit a zvedla se vysoká tmavovlasá žena s naštvaným výrazem v tváři.

"Nedokážou žít v míru mezi sebou tak jak by mohli s námi? Ještě k tomu nás berou jen jako potravu ne spoluobčany" rozkřikla se a s ní i vlna souhlasu a podobných názorů, jenž lidé křičeli jeden přes druhý.
"TICHO!" ozval se silný mužský hlas ode dveří. "Včera jste napadli vy nás. Napadli jste naše sídla a domy. Pozabíjeli jste spoustu z nás a mi se vám pomstíme" řekl chladně a sledoval tíživé ticho plné strachu. "Kaori" řekl polohlasem. "Kaori" zvýšil hlas, když se nic nedělo a za jeho zády se objevila menší dívka, kterou zvyšovaly boty, které končili u kolen, byli ozdobené spousty přezkami, ale co na první pohled zaujalo byla zářivě modrá rozježená hlava s párem černých pruhů, které jí sahaly pod prsa, barva jejích vlasů kontrastovala se zeleno-šedýma hlubokýma očima naplněných potěšením z právě shlédnutého představení smrti. V černých šatech s rudou krajkou a krajkovými černými rukavicemi bez prstů působila jako posel smrti.
Před sebe hodila hlavu jednoho ze strážných, kteří hlídali sál.
"Berte to jako výzvu k válce" řekl vysoký černovlasý upír vzal Kaori kolem ramen a vyprovodili se ven. V sále nastalo ticho.
"Vidíte jsou to monstra!!" zakřičel muž, který před pár minutami popíral práva upírů.
"Dali jste jim k tomu záminku sami, vy blázni" rozesmála se černovláska v rohu místnosti, celou dobu byla ticho a jen se posmívala stupiditě lidí kolem sebe, ona dobře znala upíry, znala jejich chování a nenáviděla je. Věděla, že pokud lidé jen naznačí nechuť s nimi žít v míru a jen jim naznačí, že jimi opovrhují tak jim to upíři vrátí stejnou kartou v krvavější podobě.
"Jseš jedna z nich!" zakřičel další muž a ukázal na ní. Ostatní prudce vstali ze svých míst a podívali se na ní, ti kteří seděli vedle ní si rychle odsedli.
"Ne jsem lovkyně upírů" řekla klidně a vstala. "A vy jste stupidní, že jste si mysleli, že se vám podrobí, jsou to hrdí krvelační tvorové. Nenávidím je, ale znám je. Celý svůj život chodím a vrážím jim kůly do srdce." Řekla s úsměškem na obličeji a pozvedla ruku na, které měla vytetovaného černého draka, přes celé předloktí a jeho hlavu měla v dlani. Celou dobu měla draka zakrytého až nyní ukázala znak svého poslání. "Vypukne válka, kterou lidstvo nezažilo a jen nejvyšší vědí, kdo přežije jestli vůbec někdo, jen pochybuji, že vítězové budou lidé" vydechla a pomalu kráčela ke dveřím. Nikdo se jí nesnažil zastavit, prezident si zničeně sedl do židle a pozoroval postavu v černém plášti jak odchází a jak jí na rtech hraje škodolibý pobavený výraz. Měl strach a věděl, že tady je jeho moc zbytečná, že ať už udělá nebo řekne cokoliv, válku to nezastaví, styděl se za to, že ji začali lidé. Bál se otevřít dveře místnosti a vidět krvavou tvář válečných začátků.
"Nechtěla bych tady ten bordel uklízet" řekla poklidně při pohledu na zmasakrovanou hlídku. Jen málo těl zůstalo pohromadě a žádný obličej si nezanechal svou podobu. I když na tento pohled byla zvyklá vždy to pro ní byl šok a žaludek se otáčel vzhůru nohama a ona pracně zadržovala zvracení.
Zvedla hlavu k nápisu na bílé zdi, byl napsán krvavým krasopisem: "Bellum incipiens" česky: "Válka začíná", obdivovala jejich lásku k latině a jejich krásné písmo, jejich dokonalost byla jedním z důvodu proč je tak hluboce nenáviděla.
"Vaše jméno?" zeptal se rozklepaně prezident jakoby čekal, že ho zachrání.
"Mikoto Namikaze" odpověděla suše a zavřela za sebou dveře.
"Namikaze Mikoto" zopakoval president a rozpustil konferenci. Při pohledu na masakr za dveřmi se všem zvedl žaludek a jen málokdo nezvrátil obsah svého žaludku v dávivých křečích.  
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mikoto Mikoto | 7. července 2010 v 21:34 | Reagovat

Shiii!! To je dokonalost tohle! *_______* Píšeš užasně! Nemám slov! Měla by jsi KNV jednou ydat jako knížku!! ^^

2 Tima-chan ティマーちゃん = twoje lowující SB-čko  :-* Tima-chan ティマーちゃん = twoje lowující SB-čko :-* | Web | 9. července 2010 v 12:28 | Reagovat

Konichiwa zlatko moje, toto je dobrej začátek, ale nebylo těch povídek o upírech moc? jsem zvědavá na další díl :-) a jak se jinak máš? já dobře, v pondělí a uterý zase nopsíme letáky tak si máknem a pak zase lenošení :-) a ty? zatím YANE

3 Tima-chan ティマーちゃん = twoje lowující SB-čko  :-* Tima-chan ティマーちゃん = twoje lowující SB-čko :-* | Web | 10. července 2010 v 10:44 | Reagovat

Ohayooo...tak na to se juknu :-) na mejl moc nechodím, vlastně jsem tam naposledybyla když jsem četla tu jednu povídku od tebe co jsi nechtěla dát na blog :-D takže tam toho asi bude hooodně :-D mno zatím YANE :-)

4 Kaori Kaori | E-mail | Web | 10. července 2010 v 11:42 | Reagovat

Věř nebo ne, ale nedávno jsem si na tuhle povídku vzpomněla. Jsem ráda, žes to zas rozjela. Začátek už jsem četla, můj názor znáš. Jen ty chyby... -.-" x)

5 Raimei-svině blonďatá (ty víš kdo xD) Raimei-svině blonďatá (ty víš kdo xD) | Web | 12. července 2010 v 1:10 | Reagovat

nyah nyah sice na svuj blog kašlu ale aspon k nějakym SBčkam se občas kouknu xDD už jsem to četla a taky jsem ti to chvalila, ale chvalim to ještě jednou. a mazej psat další díly xDD

6 Tima-chan ティマーちゃん = twoje SB-čko :-* Tima-chan ティマーちゃん = twoje SB-čko :-* | Web | 19. července 2010 v 8:32 | Reagovat

Ohayoo zlatko, moc se omlouvám za to že nechodím na blog, ale přez léto není moc času na zbyt tak semnou měj trpělivost a vydrž, já se vrátím :) a co jinak ty? jak se máš? JÁ MOOOOOOOOOOCCC DOBŘE takže se zase někdy ozvu :)
YANE

7 Tima-chan ティマーちゃん = twoje SB-čko :-* Tima-chan ティマーちゃん = twoje SB-čko :-* | Web | 5. srpna 2010 v 12:14 | Reagovat

Konichiwa zlatko moje milé, tak jsem zase tady :) jak žiješ? pracuješ na něčem? já nemám vůbec čas a ještě k tomu se balím XD a ty? jukni ke me na blog, chci se s něčím pochlubit, zatím YANE a žíj báječně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama