Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Tvá loutka

6. dubna 2010 v 16:49 | Shiory |  Smutné povídky
Nesnáším bytost, kterou jsem. Nesnáším se za činy, které jsem udělala. 
Nechci být loutkou slepě naslouchající Tvému hlasu. Nechci, ale jsem. Stačí Ti jedna věta, jediný příkaz a já udělám cokoliv chceš. 

Proč? Vím, že je to špatné, že bych měla vzdorovat tak jako všemu, ale Tobě nedokážu říci ne, pokud to Ty nechceš. 
Jsem Tebou poskvrněná a znesvěcená, cítím se ponížená, špinavá. Přesto před Tebou stále poklekám chvěji se pod Tvými dotyky a tiše prosím o víc... O víc čeho? Bolesti, ponížení či znechucení ze sebe sama? 
Nedokáži již plakat jen nepřítomně zírat před sebe a na povel se usmát. 
Čekám jen na to až znovu zataháš za nitky a donutíš mně k tomu co chceš. K Tvým hrám, na které slepě přistupuji a neodporuji jim. K věcem, které bych před Tvou nadvládou neudělala. K věcem, za které se stydím, ale přesto nic neřeknu. 
Když chceš zastavíš tlukot mého srdce jen proto, aby ses pobavil a dokázal si, že jsem opravdu Tvá loutka. 
Všechno si uvědomuji, ale jediné na co se zmůžu je slabý odpor před tím než se Tvé rty usmějí a ledově přitisknou na mé. Pak se ze mě stane Tvá panenka, Tvůj otrok, do té doby než za sebou zavřeš dveře a nezašeptáš slib: "Já se vrátím."
Jenže jediné co nechci je abys tento slib dodržel, přesto se rozechvěji radostí, když se pootevřou dveře. 
I přes můj vzdor ke všemu a všem, Tobě nezvdoruji, nedokáži to. Nedokáži Ti být rovnoceným soupeřem, pouze hračkou, kterou se ti opětovně a bez námitek stávám. 
"Máš co si chtěla" těmito slovy si hrubě setřel mé slzy a zmrazil mé srdce. 
Vytvořil si něco strašného, monstrum, které si neváží citů a čeká na záchranu. Ta stejně nepřijde. Možná snad jen v Tvé podobě a Tvé nadvlády nade mnou. 
Ve chvíli najít svobodu a zároveň jí ztratit, být osvobozena od bolesti a ve stejné chvíli být hozena do jámy plné růží s ostrými trny. 
Nemůžu to nazývat láskou, můj vztah k Tobě je spíše pokoření a strach, že se mně bude dotýkat jiný. 
    
Přijímám a přiznávám jsem Vaše loutka Mistře, a snad ani víc než poslouchat Vás si nepřeji. Tak znovu přijďte a vemte si mně, vždyť jsem Vaše hračka. 
Už mně ani neděsí, že Vám nejsem ničím jiným. 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tima-chan ティマーちゃん = twoje lowující SB-čko  :-* Tima-chan ティマーちゃん = twoje lowující SB-čko :-* | Web | 6. dubna 2010 v 21:25 | Reagovat

tak z tohoto jsem naprosto šookována............... je to tak překrásně bolestivé, mrazivé i hřející, téměř cítím ty samé doteky....
Oh..je to púrostě jedno nádherné dílko a to říkám z hlouby srdce a duše :-)
Každá jsme tak trochu loutkou, každá jsme tak nějak otrokem lásky a panenkou nahraní, ale bylo by dobré napsat i druhej pohled.... z pohledu našeho loutkáře :-) co ty na to Shiory?
tohle se musí nějak dokončit... byla by to škoda, nechat jen tak zajít do prázdny, smím tě poprosit jestli to můžu dát i k sobě, samořřejmě i s odkazem na tebe :-)
tohle mě fakt dostalo hluboko v nitru.

2 Tima-chan ティマーちゃん = twoje lowující SB-čko  :-* Tima-chan ティマーちゃん = twoje lowující SB-čko :-* | Web | 7. dubna 2010 v 19:02 | Reagovat

Konichiwa lásenko moje, 9.4. se to ukáže i u mě :-) je to fakt kráásný, už jsem si to dokonce nalepila do svého diáře :-)
Jo a ještě něco, staň se mojí sestřičkou v klanu, dej si sem někam pod menu tu ikonku s kočičkama co mám já a dám si k topbě status nesan :-) zatím páá srdíčko moje YANE

3 Kaori Kaori | Web | 8. dubna 2010 v 15:27 | Reagovat

Shiory... Já zírám. Skutečně zírám. Nemá to děj, pointu a v podstatě nic, ale... přesto jsi mi vytřela zrak. Tak úžasně popsané pocity a ta zbožnost a bázlivost, které z toho přímo odkapávaly... úžasné.
A Tima má pravdu. Zajímalo by mě, co si myslí pan loutkař.

4 Tima-chan ティマーちゃん = twoje SB-čko :-* Tima-chan ティマーちゃん = twoje SB-čko :-* | Web | 11. dubna 2010 v 8:43 | Reagovat

[3]: já říkala že je to úpa skwělééé ;-)  :-) rozhodně moc držím palečky při dalším psaní :D

5 Tima-chan ティマーちゃん = twoje SB-čko :-* Tima-chan ティマーちゃん = twoje SB-čko :-* | Web | 25. dubna 2010 v 9:36 | Reagovat

Ohayooooo Shiory...možná jsem se tě už na to ptala, ale raděwji se zeptám znova, Budeš na AnimeFestu ? ? ? ? kdyby jo tak se mi 4.5. zapiš na blog, bude tam o tom článeček, zatím YANE :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama