Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Duben 2009

Diva

30. dubna 2009 v 14:53 | Shiory |  Blood + - postavy

Diva je Sayina sestra. Své dětství strávila v "kleci" nikdo se o ní nestaral jako o Sayu a byla spíše jen pokusný objekt. Kdyby jí Saya nevysvobodila, byla by tam možná do smrti.
Diva je jako malé rozmazlené dítě, kvůli její smutné minulosti v odříznutí se snaží její chevalierové splnit každé její přání.
Diva miluje zpěv. Zpívá v opeře a její zpěv obdivuje spousta lidí. Ovšem podporuje změnu člověka v choropterana.
Podle mého názoru kdyby Divu nezavřeli mohla být úplně jiná, ale to by potom to anime nebylo o ničem n_n.

Saya Otonashi

29. dubna 2009 v 13:51 | Shiory

Saya Otonashi je 173-letá královna chiropteranů, ale vypadá na 16. Na začátku anime to byla obyčejná šestnáctiletá adoptovaná dívka v rodině vojáka. Měla ráda sport a hodně, hodně jedla. Nepamatovala si nic ze své minulosti a každý den musela do nemocnice na infuze krve. Paměť se jí začala vracet až, když potkala Hadžiho. Pomalu si vzpomínala na svou minulost a začala se k ní vracet. Zabíjí chiropterany pomocí své krve.
Nejprve ztratila otce, pak bratra nakonec sama musela zabít svou sestru Divu.
Přes to všechno je milá, přátelská a nerada ubližuje nevinným a pro své přátelé je ochotna riskovat život. Navíc se rychle učí a je výborná atletka. Zkrátka Saya n_n.

Diva - pict

29. dubna 2009 v 13:24 | Shiory |  Blood + - obrázky
Sayu mám radši, ale Diva má hezčí vlasy(ty dlouhý)a oči jako já XD Takže jí mám taky ráda XD


Červená karkulka

24. dubna 2009 v 13:50 Anime obrázky
Karkulka z vězdných válek?? XDD

Blood+ recenze

21. dubna 2009 v 18:34 | Shiory |  Blood +

Blood +
Název anime : Blood+
Počet dílů : 50
Rok vydání : 2005-2006
Žánr : romantika, boj, upíři, konec světa
V 19. století byla nalezena mumie těhotné ženy, které se ujal jeden Joel (člen bohaté rodiny), protože archeologie je jeden z jeho největších koníčků, společně s jedním vědcem. Když mumii rozřízly vyndali z ní dva kokony, do kterých se nedalo dostat ať se snažili, jak se snažili. Ale potom co se jeden z vědců řízl do prstu a na kokony dopadli kapičky krve, v kterých se záhy probudí život. Vyklubou se z nich dvě malé, krásné holčičky, které budou pojmenované Diva a Saya. Zatímco Saya vyrůstá jako dcera Joela její sestra Diva je zavřena ve věži a jsou na ní prováděny pokusy všeho druhu. Matka Divy a Sayi byla chiropteranka, což je něco jako upír. Vědcům se však ještě nepodařilo zjistit, jak se vlastně chiropterani rozmnožují a proto pořídí Saye milence jménem Haji.

Blood+ → kam dál?

21. dubna 2009 v 18:31 | Shiory
Blood + - recenze a videaPostavy


Obrázky

Poděkování

21. dubna 2009 v 18:12 | Shiory |  O mně

Nevim jak Vám všem moc poděkovat........ Moc jste mi pomohli......... Všechno co jste k tomu napsali, když jsem si tady vylejvala srdce............ Moc, moc moc děkuji........Obzvlášť Kaori a Tokyshce ( promiň nejsem si jistá jak se to skloňuje)....... Ani se nedá vyjádřit jak jsem byla ráda, když jste mi k tomu něco napsali. Jsem Vám nesmírně vděčná, pokud je něco co bych pro Vás mohla udělat. Řekněte, protože Vám to víc než dlužím.
Zlepšili jste mi náladu a ukázali mi, že se nemusim bát toho ukázat co cítím, aspoň tady.Zvedli jste mi náladu.
Ještě jednou moc děkuji n_n.....


Medúza

17. dubna 2009 v 21:26 | Shiory |  Anime obrázky