Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Březen 2009

Druhý život 15

30. března 2009 v 14:42 | Shiory |  Kapitoly DŽ
Druhý život 15

Když žák předčí svého učitele, učitel začne odmítat ho učit a s tím jsem se setkala i já. Uplynulo hodně času co jsem zvládla mekin a naplno se položila do tréninku. Nic jiného mně nezajímalo, jenže teď už jsem nechtěla svému bratrovi dokázat, že jsem stejně dobrá jako on, ale chtěla jsem pomstu. Pomstu za jeho neustálé zavrhování. Už pro mě nebyl můj vzor, ale můj cíl, který jsem chtěla zničit. Kdyby to věděl v duchu by se mi zřejmě smál za moji domýšlivost, ale já ho dostanu, proto žiji.

Fallen angel

27. března 2009 v 15:42 | Shiory |  Anime obrázky

Cold heart 10

24. března 2009 v 16:20 | Shiory |  Cold heart
Cold heart 10
Ucítila jsem chladnou ocel u krku až jsem sebou škubla. Neviděla jsem kdo drží ten kunaj stál za mnou, ale musel být dost vysoký, cítila jsem, že mám hlavu na jeho hrudi.

Let me hold you aneb New desing

24. března 2009 v 15:59 | Shiory |  Desingy
Po dlouhé době je tu new desing.......... sice se mi ten před tim líbil víc, ale neva......... Zaujal mně ten obrázek v záhlavku a musela sem ten lay udělat n_n....... Snad se bude líbit
Text v záhlaví: Nech mně tě držet....
Náhled:

Druhý život 13

21. března 2009 v 13:22 | Shiory |  Kapitoly DŽ
Po dlouhé době novej díl.... jsme si tak uvědomila, že jste dost pozadu........ Já už to mám skoro dopsaný......... A konec posledního dílu kdybyste zapomněli o co šlo:
" Co ti je?" zeptala jsem se Kenshina aspoň po půl hodině co se na ně pobaveně koukal a přivítal se s tou modrou, teda Tinou. Jenže to trvalo asi pět minut pak jen stál jak socha a nepřítomně koukal před sebe. Mlčel jen se otočil a pevně mně obejmul. Cukla jsem sebou a obejmula ho taky.
" Slib mi, že neodejdeš jako Katarina" hlesnul. Sice sem nevěděla kdo to byl, ale musel jí mít hodně rád, když teď kvůli ní málem brečel.
" To víš, že ne slibuju" hlesla jsem a hladila ho ve vlasech. Stála jsem na špičkách byl o dost větší než já.
Shouta s Tinou někam odešli takže v lese zavládlo ticho.
Druhý život 13
Katarina
" Kdo byla Katarina?" zeptala jsem se nejistě. Kenshin mně pustil sed si pod strom a naznačil mi ať si sednu vedle něj. Posadila jsem se a Kenshin se nadechl.

Propast

20. března 2009 v 14:51 | Shiory |  Smutné povídky
Propast
Nekonečná tma, které nedovolila ani paprsku slunce jí protnout. Její oči nic neviděli, jen černo. Jediný co slyšela byl její zrychlený dech a klapání bot. V tváři nechápavý a vyděšený výraz.
Chtěla se otočit, ale nemohla, i kdyby to udělala? Co by viděla? Tu samou tmu jako před sebou nebo by to bylo jiné? Nemohla ani zastavit jakoby jí nohy neposlouchali.
V hlavě se jí honili myšlenky, které byli ještě rychlejší než její běh.

Ulquiorra?? XD

16. března 2009 v 16:05 | Shiory |  Funny bleach
Že by se Esupaada přidala k Akatsuki?? XD

Oči zbarvené krví

15. března 2009 v 18:16 | Shiory |  Smutné povídky
Žánr: Shounen- ai/yaoi, smutné, krvavé, FF
Hlavní postavy: Madara a Itachi Uchiha
Komentář: Psala jsem to přes týden, rozhodně to tomu neodpovídá. A název jsem stále nemohla vymyslet, nakonec z toho vyšlo to co z toho vyšlo. Doufám, že se bude líbit.
Je to trochu delší ( 4 stránky ve wordu)
Oči zbarvené krví
Několik stínů skákalo ze stromu na strom na místo jejich mise. Tvořili jen tmavé šmouhy už v tak tmavém lese. Každý z nich stejně oblečen, lišili se jen účesy a maskou, každý měl jinou.
Kolik toho věděli o svém nepříteli? Ano věděli, že je silný a, že má sharingan. Možná proto s nimi poslali i jednoho Uchihu aby mu mohli aspoň z části konkurovat. Ovšem netušili jestli jim to bude k něčemu platné. Jediné co měli byla naděje, že jim to aspoň trochu pomůže.
Sedum vojáků ANBU doskočilo na mýtinu a rozhlídli se kolem.

Moje povídky, moje duše

15. března 2009 v 13:59 | Shiory |  O mně
Přemýšlela jsem, proč vůbec píšu a za jakým cílem to dělám.Vždycky jsem chtěla, když už něco napíšu aby se to dotklo srdcí ostatních lidí. Nevím jestli se mi to daří, ale je to jedna z věcí na který mi neuvěřitelně záleží.
Do každý mí povídky ať už je o čemkoliv vkládám své pocity a své momentální rozpoložení. Navíc jsou to asi jediné chvíle kdy dávám najevo to co opravdu cítím a nepřetvařuji se, hlavně z tohohle důvodu je to pro mě neuvěřitelně důležité, že si to někdo čte. Mám pak pocit, že mně aspoň někdo poslouchá a že jen nekřičím do tmy, kde mně neslyší vůbec nic.
Každý má jiný způsob vyjadřování svých citů. Někdo je dokáže na rovinu říct, někdo je zazpívá a já je napíšu. Není to zas tak, že bych nedokázala lidem do očí říct co si o nich myslím to my nedělá problémy. Horší je pro mě říct jim to co k nim cítím, tedy hlavně kladný city. Když se to snažím někomu říct jsem jak zvíře zahnané do rohu, před lovcem, který ho chce zabít.
Není to tak, že bych byla bezcitná jen se skrývám za maskou člověka, který bezcitný je. Dvojsečná zbraň aby mi nikdo neublížil. Nějak se bránit musím *snaží se obhájit svoje chování*.
Wicki, Cindy, Kenshin, Tina a další postavy co jsem vymyslela jsou mi nějakým způsobem podobné.
Všechny moje povídky jsou mé děti a já je mám ráda, sou mou součástí a mým světem.

Cold heart 9

14. března 2009 v 12:01 | Shiory |  Cold heart
Tak něak se už tejden snažim napsat shounen-ai MadaIta a nejsem schopná se přehoupnout přes polovinu, takže se snažim sem dát aspon něco.......... Doufám, že se bude líbit.

Cold heart 9

" Sakra cos v tom kabátu měl" slyšela jsem známý hlas. Zněl naštvaně a částečně starostlivě.
" Jedy co jiného a neřvi tady na mně" odpověděl mu klidně druhý hlas.
" Vždyť si jí moch zabít" vykřikl.