Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

12. divize

6. února 2009 v 16:19 | Shiory |  Bleach - postavy
Tahle divize vědy a výzkumu mi připomíná pohádku kráska a zvíře i když by se musela přejmenovat na Slozoun a Kráska...
KUROTSHUCHI MAYURI
Hodnost: Kapitán
Výška: 174 cm
Váha: 54 kg
Narozen: 30.března

Zanpakutau:
Shikai: Ashisogi Jizou (Jizou zabíjející nestvůry)
oživení - Kakimushire! (Rozpárej!)
Myuriho zanpakutou se proměňuje ve zvláštní hůl, ze které ční tři hroty. Ashisogi používá jed k oslabení nervových spojů, které přenášejí pohybové signály z mozku do končetin. Produkuje tento toxin bez jakékoliv pomoci.
Bankai: Zlatý Ashisogi Jizou (Zlatý Jizou zabíjející nestvůry)
Mayuriho bankai vypadá jako obrovské mimozemské dítě s kruhem kolem hlavy a množstvím mečů vyčuhujících mu z hrudi. Mění Mayuriho krev v jedovatou mlhu, která se rozšíří 200 yardů kolem svého zdroje.
Biografie:Kurotshuchi Mayuri, kapitán dvanácté divize, je jedním z nejpodivnějších kapitánů v Gotei 13, jak jeho psychologické, tak jeho fyzické výstupy jsou prazvláštní
Mayuri je nyní vedoucím vědecko-technologického výzkumu, tuto práci převzal od Urahary Kisukeho, bývalého kapitána dvanácté divize. Je to vysoký podezíravý muž se řetězy v uších a jedovatou zelenou krví (nejspíše součást jeho pokusů).Mayuri nastoupil na Uraharovo místo poté, co byl Kisuke vyhoštěn ze Soul Society kvůli jeho výzkumu. Od samého začátku je vidět jeho krutost a sobeckost. Je schopen zabít jakéhokoliv shinigami, jen aby se ve svém výzkumu posunul o krůček dopředu. I svoje tělo nejspíše vytvořil během nějakého experimentu, neboť je velice obtížné zničit jeho duši. Pokaždé, když jeho současné tělo je zničeno, promění se v kapalinu a vrátí se do své laboratoře, kde si vytvoří nové tělo. Zrenovovat svoje síly a udělat své tělo takové, aby vypadalo jako dřív, včak trvá velmi dlouho.Myuriho minulost je nejasná a v příběhu se o ní moc nemluví. Ví se, že to byl právě on, kdo nařídil vyvraždit klan quincy před dvěma sty lety. Od té doby studoval těla quincy, aby se dozvěděl co nejvíc o jejich moci. Také nese zodpovědnost za smrt Ishidova dědečka.Když se Kurotshuchi setká s Ishidou, samozřejmě chce jeho tělo zkoumat. Naštěstí má Ishida dostatečnou moc, aby Mayuriho porazil, i když použil svůj bankai, avšak za cenu vlastních sil quincyho. Během bitvy Mayuri dokonce zranil vlastní zástupkyni a dceru - Nemu, jen aby se dostal ke quincymu, ale ani tak se mu nepodařilo Ishidu porazit. I tak byl ale upřímný natolik, aby Ishidovi přiznal, že to byl on, kdo zajal jeho dědu.Mayuri je velmi zahleděný sám do sebe a naprosto věří ve svůj talent a schopnosti. Také není příliš ochotný plnit rozkazy, pokud se problém netýká výhradně jeho. Problém s Aizenem a jeho smrtí šel jednoduše mimo něj, takže se jím vůbec nezabýval.I přesto má však velmi zajímavý charakter a nebylo by vůbec na škodu se jednou podívat na souboj mezi ním a Uraharou; Urahara o něm a jeho výzkumu ani jednou neřekl nic pěkného.KUROTSHUCHI NEMU
Hodnost: Zástupkyně
Výška: 167 cm
Váha: 52 kg
Narozena: 30.března
Zanpakutou:
Shikai: Neznámý
Bankai: Neznámý
Neví se, jestli Nemu udělal zanpakutou její kapitán a otec. Protože je stále v jeho blízkosti, nejspíš ani nepotřebuje s nikým bojovat či vyvolávat svůj meč.
Biografie:Nemu byla stvořena Mayurim z jeho vlastní krve a jiných zdrojů. Je mu velice oddaná a chová k němu hlubokou úctu, i když on s ní nezachází jako se svojí dcerou, dokonce ani jako s člověkem. Jeho dcera je zároveň jeho otrokyní. I přes její utrpení se zdá, že vyniká v démonologii a je také imunní vůči jedu vytvořenému Mayuriho zanpakutou, Ashisogi Jizou.
Nemu je velice zdrženlivá a puntičkářská dáma, jejíž sklony k tichosti a bázlivosti můžeme připisovat především způsobu, jakým s ní Mayuri zachází. I přesto má ale silný smysl pro spravedlnost a snaží se Mayurimu zabránit v páchání zločinů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama