Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Lilim Kiss

16. ledna 2009 v 16:14 | Shiory |  Krátká anime a manga
Lilim Kiss


Oficiální název: りりむキッス, Ririmu Kissu


Žánr: shounen, drama, fantasy, romantické


Tvůrce: Mizuki Kawashita


Rok vydání mangy: 2000 ( anime není)Takaya Saiki je středoškolák, který se snaží dokázat si svou sílu, snaží se získat sílu a o dívky se
nezajímá.Jednoho dne po jedné z jeho rvaček najde zvláštní přívěšek, flakónek,, kterého se nemůže zbavit. Nakonec se tedy rozhodne ho otevřít. K jeho údivu se z přívěsku (flakonku) objeví stroze oděná černovlasá dívka s celkem vyvinutým hrudníkem ( Má vel. F XD) která se na něj beze slova vrhne a políbí ho, se Saikym to pěkně zamává ne jen proto, že je to jeho první polibek, ale také proto, že mu Lilim vysaje životní energii.


Nenasytná Lilim vysává pomocí polibku i jeho spolužáky. Ale nakonec zůstane jen u vysávání Saikyho dokonce se nastěhuje k němu do domu jako jeho snoubenka. Saiki neměl ani možnost protestovat, navíc kdo by odolal tak andělské tváři jako je Lilim?


Ze začátku se chce Saiki Lilim za každou cenu zbavit už jen protože ho považuje pouze za potravu, ale to jen ze začátku.


Při čtení mangy jste svědkem velice zajímavého vývoje milostného vztahu dvou lidí. Na to, že se Saiki o dívky nezajímá si ho Lilim omotala kolem prstu dokonale. Ale samozřejmě, že se nemotáme jen okolo toho jak se mají ti dva rádi nebo ne. Celá manga obsahuje velice zajímavý děj.


Téměř každý den se setkají s nějakou nástrahou ať už s obrovským monstrem a nebo další "Lilim" tak i s tím jak je Lilim rozpustilá a vymýšlí různé hlouposti.


Rozhodně si tuto mangu nenechte ujít je tu dokonce lehký nádech ecchi, takže hlavně pánové X), ale i dámy tam najdu své.
Já sama na čtení moc nejsem, ale tahle manga mně zaujala a během dvou dnů ( má jen dva volumy ) jsem jí dočetla dokonce a litovala, že není pokračování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama