Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Druhý život 6

15. ledna 2009 v 17:30 | Shiory |  Kapitoly DŽ
Druhý život 6
Thanatos

" Jo Kyoshi můžeme dovnitř?" zeptal se Kenshin znova.
" Myslím, že jí rád uvidí" kývla obluda a z vrzáním otevřela dveře. Vůbec sem nechápala o čem to mluvili a ani se mi to nechtělo řešit. Zajímalo mně kdo je ten Thanatos a proč by mně měl rád vidět.


Vešli jsme do velké místnosti s vysokým stropem a všechno tam bylo takový moc velký.
" Thanatosi to jsem já Kenshin" zakřičel a vracela se ozvěna. Od jednich dveří se ozvalo jakési odfrknutí, ale o dost hlasitější než u koně. Couvla jsem za Kenshina.
" Neboj" hlesnul. Sledovala jsem pomalé otevírání dveří ze, kterých se vyvalovala mlha a v ní se tvořila silueta. Udělala jsem dva kroky do předu a omámeně sem se koukala na zjevující se "postavu ". Ze dveří vyšel obrovský černý drak, který šel velice vznešeně. Kenshin si klekl na zem, ale já zůstala omámeně stát. Měla sem pocit jakoby sem ho už někdy viděla. Drak se podíval na Kenshina.
" Nechme těch formálností" řekl svým hlasem, který vzbuzoval strach. " Koho jsi mi přived?" zeptal se Kenshina a podíval se na

mně svýma velkýma bílýma očima. Před chvílí bezcitné vyrovnaně oči se proměnili v mírně vyděšené a překvapené.
" To není možné ty viděl jsem tě umírat" hlesl ten drak. " Ignis si to ty?" zeptal se a sklonil ke mně jeho obrovitou hlavu.
" Ne jmenuji se Shiory" řekla sem na prosto klidně, ani nevím kde se to ve mě vzalo. Ale vůbec sem nechápala o čem mluví.
" Shiory" vydechl. " Cítím jí z tebe. Jseš její reinkarnace, ale slabší než byla ona" řekl klidně a sedl si. Svůj velký ocas stočil kolem svého mohutného těla.
" Zesílím" řekla jsem tvrdě a natáhla k němu ruku. Čekala jsem na jeho reakci. Sklonil hlavu a zavřel oči. Přejel sem nejdřív prsty po jeho čele. A pak celou dlaní. Měl studenou, tvrdou a šupinatou kůži. Ale i přesto bylo hezké se ho dotknout.
" Kdo byla Ignis?" zeptala jsem se. Moje zvědavost mi nedala. Thanatos sebou cukl a podíval se na mně. V jeho očích byla bolest. Zamrzelo mně, že jsem se zeptala.
" Omlouvám se" řekla sem potichu a přistoupila blíž k němu.
" V pořádku. Běž a trénuj a až zesílíš a budeš ovládat mekin tak se mi vrat budu čekat" řekl Thanatos a zvedl se. " Kenshine máš jí na starosti dej na ní pozor" poručil otočil se odešel. Kenshin kývl a podíval se na mně.
" Můžeme?" zeptal se a já se beze slova vydala ke dveřím, které se otevřeli. Kenshin se vydal hned za mnou. Když jsme tentokrát procházeli chodbou nebála jsem se. Šla jsem klidně možná to bylo tím, že sem byla hluboko ve svých myšlenkách.
Vyšli jsme ven. Otočila sem se ke skladišti, ale to vypadalo normálně nikde ani památky po tom, že by tam mohla být monstra nebo bájný drak. Pokrčila sem nad tím rameny a beze slova sem následovala Kenshina domů.
" Zejtra začne trénink tak se připrav" řekl klidně asi v polovině cesty. Vytrhl mně z přemýšlení.
" Dobře v kolik začneme?" zeptala jsem se.
" Třeba v osum?" zeptal se. Osobně sem čekala, že řekne v sedum, ale to by asi nebyl schopnej vylézt z postele ani on sám.
" Dobře v osum" kývla jsem a do konce cesty jsme už ani jeden nepromluvili ani slovo. Když jsme došli do jeho domu odnesl mi věci až do pokoje. Všechno sem si uklidila. Pak jsem dala vyprat další pračku pověsila tu včerejší a šla si lehnout. Zejtra mně čekal první trénink.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama