Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Druhý život 5

14. ledna 2009 v 19:58 | Shiory |  Kapitoly DŽ
Druhý život 5
Nákupy a rozhodnutí
Doved mně až do nákupního centra. Velkýho nákupního centra. Vlítla sem dovnitř jak hurikán a začla lítat z jendoho krámu do druhýho. Kenshin si sed na lavičku a snažil se mně aspon trochu pozorovat.
" Kenshine" přilítla sem k němu a sedla na lavičku
" Máš vybráno?" zeptal se ajá nadšeně kejvla. Podal mi peněženku.
" Na nakup si budu tady" usmál se. To neměl dělat přišel o všechny peníze.
" To jako vážně? Moc děkuju" nadšeně a objala sem ho. Hned na to sem vylítla jak blesk a začla utrácet jeho peníze. No když nejsou moje tak se to utrácí dobře. Nakoupila sem si aspon tři tašky plných hadrů a přišla se pochlubit. Dorazil mně myslela sem, že sebou švihnu. Usmál se.
" To je všechno? Čekal sem, že toho bude víc a boty nechceš?" zeptal se mile a já na něj překvapeně čuměla. Utratila sem mu majland a on s emně zeptá jestli nechci eště něco. Zavrtěla sem hlavou a položila vedle něj tašky.
" Mám hlad"
" Tak běž něco koupit já docela taky" usmál se. Ušklíbla sem se na něj a šla koupit kebab. Vrátila sem se s dvěma kebabama a jeden mu dala.
" Dobrou chut" usmála sem se.
" Díky tobě taky" kejvnul a zakousnul se do svý porce.
" Není zač" taky sem se pustila do jídla. Kebab prostě miluju a tendle byl výbornej. V klidu sme to snědli. No přišlo mi, že to Kenshin spíš zhltal, protože já v sobě neměla ani půlku a on neměl už ani kousek.
" Co sis všechno nakoupila?" zeptal s ezvědavě a začal se hrabat v taškách. Chytla sem mu ruku.
" Ukážu ti to doma" usmála sem a snědla poslední kus kebabu a zmuchlala papír.
" Běž to vyhodit, když sem to koupila" řekla jsem a podala jsem mu papír. S hodně otrávenym ksichtem to šel vyhodit a pak vzal tašky.
" Pod potřebuju si něco zařídit"
" Jo dobře ty tašky bych si vzala" aspon ze slušnosti ne že by mi vadilo, že mi je vzal.
" To je dobrý neměla by ses namáhat" řekl klidnym tonem hlasu, ale mně to celkem potěšilo. Aspoň někdo má o mně starost. V podstatě je teď jedinej koho mám. Ale vůbec ho neznám a nevim co od něj můžu čekat. Ale pokud si moji rodiče a všichni opravdu myslí, že jsem mrtvá. Nezbývá mi nic jiného než zůstat u něj. Navíc musí být dobrý bojovník a to je to co potřebuju. Trénovat abych dokázala takashimu, že nejsem slabá. Konečně mám cíl. Uvidíš bratříčku nejsem tak slabá jak si myslíš. Pomysle jsem si vítězně a zatla ruce v pěst. Byla sem definitivně rozhodnuta. Změnim se.
" Vnímáš?" zeptal se mně pobaveně Kenshin. Cukla jsem sebou a nepřítomně jsem se na něj podívala.
" Eh řikal si něco?" zeptala jsem se nevinně a Kenshin zavrtěl hlavou.
" Nic prosimtě pod" řekl pobaveně přehodil si tašky do jedný ruky a chyt mně za ruku.
" Aby ses mi neztratila, když seš myšlenkama někde jinde" vysvětlil. Stiskla sem mu ruku a nechala se vést. Prošel celym centrem ven a šel dál. Vůbec sem nechápala kam chce jít. Žádnej krám tady už nebyl. Došli jsem až ke skladu.
" Drž se mně a nepouštěj i kidyby ses bála nedávej to na jevo" řekl ani nečekal na mou odpověd a vešel do skladu. Ani mi nemusel řikat abych se ho nepouštěla stiskla sem mu ruku ještě víc a na to abych se ho pustila sem ani nemyslela. Nebyl to sklad, ale spíš doupě něakých monster. Nevěděla sem co by tady mohl chtít a rači sem se ani neptala.
Akorát nedát na sobě dát strach mi dalo práci. Měla sem pocit, že se celá klepu. Hlavně, když sme kolem něaký stvůry procházely a prohlížela si nás. Bylo to strašnej pocit. Horší jak smrt. Na sucho sem polkla a nenápadně přidala. A to jsem eště nevěděla co mně čeká.
Došli jsme k velikým dveřím. Ani nevim jak se v tom skladišti vzali. Navíc to tam neuvěřitelně páchlo. No ani se nedivim.
" Je tam Thanatos?" zeptal se Kenshin jedný obludy sedící u dveří.
" Jistě Kenshine dlouho si tady nebyl koho to vedeš?" zeptala se nebo zeptala se obluda zmutovanym hlasym. Otřepala sem se.
" To je Shiory Kyoshi" kejvnul.
" Kyoshi?" zeptala se příšera trochu překvapeným hlasem. A já nevěděla o co. Co je na tom jméně divnýho? A proč si mně tak nevěřícně prohlíží?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama