Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Druhý život 4

12. ledna 2009 v 12:04 | Shiory |  Kapitoly DŽ
Hodně divnej díl, sem nevěděla co psát tak sem psala tudle blbost.......... Ale tak lepší než nic ne?? XDD
Ani sem nevěděla jak se to menuje takže to vidíte samy no XD

Druhý život 4
Uzdravení

Přešel k lince a začal dělat ten zelenej blaf z bylinek. Sedla jsem si ke stolu a koukala na něj. Zvedal se mi kufr. Strašně to smrdělo a při představě, že to budu muset pít se mi udělalo ještě hůř. Když to pře de mně položil musela sem mít stejnou barvu jak ten sajrajt.
" Tak šup vypij to" ušklíbnul se. Zkřivila sem znechuceně obličej a zacpala si nos. Zhluboka se nadechla a vypila jsem to.
" Měla sem pravdu je to hnus" vyjekla sem, když sem položila (čtěte: mrskla) skleničku na stůl. A hned na to se rozkašlala. Hnusnej, hořkej zelenej blivajz. Jestli mi todle pomůže. Tak sem Marie Terezie. Myslela sem si svý a kašlala jak při tubeře. Navíc mi začlo cukat v tom blbym břiše.
" Možná to bude bolet, ale pomůže to" oznámil mi Kenshin, ale to sem se už svíjela na zemi v bolestech. Sehnul se ke mně a chyt mně za ramena.
" Nekruť sebou" řekl potichu. Ani sem nemohla mluvit, ale jak se nemám kroutit vždyt to bolí víc jak, když mi projel ten meč tim břichem. Stiskla sem si břicho a předklonila dopředu. Kenshin mně držel a bolest začla ustupovat. Znova mi tam škublo a bolest začla na novo. Nedalo se to vydržet. Zatmívalo se mi před očima. Omdlela sem. Aspoň sme necejtila tu nepříjemnou bolest ani tu hořkost v puse...........
Ráno:
Probudila sem se v měkký teplý posteli. Necejtila sem ani bolest ani tu hořkost. Bylo mi dobře. Až moc dobře. Protáhla jsem se a podívala se z okna. Svítilo sluníčko a bylo nádherně modrý nebe. Pousmála sem se a rozhlídla se po pokoji. Pohled mi zůstal na křesle ve, kterym spal Kenshin. Byl celkem roztomilej, když spal. Jeho blond vlasy mu spadali do obličeje.Potichu jsem vylezla z postele a šla k němu. Ani se mi ho nechtělo budit. Přikryla jsem ho a dala mu vlasy z čela. Pak jsem potichu odešla. Zavřela dveře a sešla dolu do kuchyně. Na štěstí to tam už nesmrdělo. Postavila jsem vodu na čaj a našla vánočku. Nakrájela jsem jí a udělal snídani. Docela jsem si vyhrála což u mě neni zvykem. Dokonce sem si vzala kalhoty a vyšla ven. Byla tam malá zahrada. Musela sem uznat, že krásná. Rozkvetlá sakura voněla všude kolem a v jezírku sem tam skočila ryba. Natrhala jsem pár kytek co tam kvetly a vevnitř jsem je dala do vázy na stůl." Páni to je luxus" ozvalo se tiše ode dveří. Otočila jsem hlavu a uviděla Kenshina opřenýho o futra. Usmíval se.
" Dobrý ráno" usmála jsem se. " A dobrou chut" sedla jsem si ke stolu. Sedl si naproti mně." Děkuju tobě taky" nalil čaj a začli sme snídat.
" Co břicho?" prolomil ticho.
" Dobrý" kejvla jsem.
" Jak vypadá jizva?" zeptal se a já se na něj překvapeně koukla. Vyhrnula si triko a koukla se na to. Měl pravdu. Byla tam jen malá jizva. Nechápala jsem to. To ten hnus?
" Jenom jizva" vydechla jsem a pustila košili.
" Vždyt to řikám. Měli bysme ti koupit něak oblečení. Takže se oblíkni učesej a co já vim a vyrazíme."
" Vážně mně vemeš na nákupy?" vyjekla se nadšeně a přes stůl ho obejmula. " Díky Kenshine" vřískla sem a už si to pádila do koupelny. Kenshin pobaveně zavrtěl hlavou a poklízel po snídani.
Já se mezitim umyla učesala a vzala si černý triko a džínovou minisukni. Nic jinýho holčičího tam neměl a já nechtěla jít v pánskym. Podívala sem se z okna. Pařilo sluníčko rozhodla jsem se upíct.
" Tak co už seš?" ozvalo se zezdola. Seběhla jsem dolu a zasalutovala.
" Jo můžem vyrazit" usmála sem se a vzala svoje sandále.
" Výborně" kejvnul Kenshin vzal peníze a vyšel ven v závěsu semnou. Zamknul a vedl mně cestou do města. Na to, že mi bylo 15 sem se chovala jak 5-ti letej fakan o vánocích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama