Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Druhý život 3

10. ledna 2009 v 11:55 | Shiory |  Kapitoly DŽ
Druhý život 3
Vysvětlení
" Počkej já to nemyslel takhle jen si vyhrn triko potřebuju se podívat na tvojí jizvu" řekl rychle, když si všiml mého výrazu. Oddychla jsem si a podívala se na sebe. Pak si vyhrnula triko a viděla tu svojí jizvu na břiše, nebyla celá zhojená a nevypadala moc hezky. Odvrátila sem pohled. Za to Kenshin s ek tomu nahnul a zkoumal to.
" Udělám to znova jinak se ti to nezhojí" řekl a já vůbec něvěděla o čem mluví.
" Co uděláš znova? Mně chceš znova zabít?" vyhrkla sem vystrašeně vylítla z postele a postavila se do bojový pozice. Kenshin zavrtil hlavou a obraně zved ruce nad hlavu.
" Nehodlám tě znova zabít, ale budeš muset vypít to zelený. Tentokrát mi to prosimtě nerozbij." pousmál se. " Pudu pro bylinky tak tady budeš sama tamtim směrem je koupelna a tam máš obývák, když vejdeš schody nahoru uvidíš dveře hned v těch prvních mám pokoj já tak si tam vyber něaký oblečení co ti aspon trochu bude." řekl a ukazoval směry všechno jsem odkejvala.
" Dobře kdy se vrátíš?" zeptala jsem se trochu vystrašeně přece jen zůstat sama v cizim domě se mi nechtělo navíc jsem vůbec nevěděla kde jsem a MOJE MISE prolítlo mi hlavou jak blesk.
" Do hodiny bych se měl vrátit" kejvnul na mně a vzal si něakou tašku přes rameno.
" Co moji rodiče a mise?" zeptala jsem s epotichu. Kenshin se zastavil ve dveřích a pomalu se otočil.
" Možná to pro tebe bude těžký, ale považujou tě za mrtvou a jestli s echceš vrátit nebránim ti, ale nepřijmou tě víš jak to chodí" řek naprosto klidně, ale mně to vyrazilo dokionale dech. Za mrtvou? Nepřijmou? Co? Jak to? Proč? Hromadili se mi v hlavě otázky, ale bez odpovědi. Zatřepala jsem hlavou a podívala se na dveře. Byli zavřený už odešel. Rozhlídla jsem se kolem sebe a šla do koupelny. Na to, že tu bydlel sám měl koupelnu celkem prostornou a uklizenou. Jak můžu vědět, že tady bydlí sám? Co, když má přítelkyni bo tak něco? Promítlo se mi hlavou a slíkla ze sebe ty hadry.
Vlezla jsem si do sprchy a pustila na sebe teplou vodu. Přivřela jsem oči přesně to jsem potřebovala. Pročistit si hlavu a umejt se. Napatla jsem na sebe co nejvíc pěny to šlo. A zpívala do sprchy něaký ujetý písničky. Ani mně něak netrápilo, že mně občas zapálila rána na břiše. Aspon sem se vyřádila.
Spláchla sem ze sebe pěnu, vypla sprchu a zabalila se do ručníku. Zachvěla jsem se zimou a vyběhla ven a pak nahoru do jeho pokoje. Rovnou ke skříni a otevřela sem jí.
" Typickej chlap nezklamal" hlesla sem, když se na mně ze skříně vyvalila spousta hadrů. Zmuchlanejch a špinavejch. Povzdechla sem si vytáhla čistou černou košili a oblíkla si to. Pod to sem si vzala spodní prádlo a dala se do úklidu jeho skříně. Polovinu jejího obsahu sem odnesla do koupelny a roztřídila. Tak to vidim na deset praček. Povzdychla jsem si a dala prát první. Zbytek kříně sem seskládala. Zabralo mi to určitě přes hodinu začla jsem mít celkem strach a začla sem se i nudit. Sedla jsem si na postel v jeho pokoji a rozhlížela se kolem. Až na tu skřín byl uklizenej. Přepadla mně únava lehla jsem si a za několik málo vteřin usla.
Kenshin se chvíli na to vrátil, položil bylinky na stůl a šel Shiory hledat. Zaklepal na dveře od koupelny a když nic neslyšel tak vešel. Málem to s nim fláklo, když uviděl ty věci, který tam leželi, zaúařenej sprcháč a pěnu všude kolem. Rači rychle vypad a šel do pokoje. Nenapadlo ho nic jinýho.Vyšel schody a otevřel dveře. Začal se smát a mně tim probudil rozespale sem si sedla.
" Co je?" zeptala sem se nechápavě.

" Nic" másvnul rukou. " Spi dál" zavřel za sebou dveře. Vylítla jsem z postele a rozrazila dveře.
" Máš ty bylinky?" vydechla jsem.
" Jo mám pěkná košila kdes jí vzala?" zeptal se a prohlížel si mně. Trochu sem se ošila bylo to divný jak čuměl. Čumil jeden.
" U tebe ve skříni a měl si tam strašnej bordel ani se ti nedivim, že TAM nemůžeš nic najít" na slovo TAM sem dala důraz. Kenshin se ušklíbnul.
" Takže si mi tam uklidila díky" prones ironicky a sešel schody. Seběhla sem za nim a málem sem spadla. Na štěstí to neviděl nebo by se určitě smál. Je strašně škodolibej pomyslela jsem si.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama