Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Cold heart 7

19. ledna 2009 v 15:59 | Shiory |  Cold heart
Po asi třech měsících je tu další díl XD Ha sem to, ale flákač......
Cold heart 7
Polibek a odchod?
Po čtrnácti dnech jsme se oba zotavili a Itachi si vzal do hlavy, že mně bude trénovat. A víte jak to vypadá, když si veme něco do hlavy chlap a ještě k tomu Uchiha? Strašně, každý den sem domů chodila úplně odrovnaná a padla do postele. Na skříních se usazovaly vrstvy prachu a v ledničce docházeli zásoby. Jenže já to neviděla dokonale mně sedřel.

" Dneska mně tam nedostaneš" zařvala jsem, když mně chtěl znova začít trénovat. " Ty mně netrénuješ, ale týráš" zavřeštěla jsem a přemýšlela nad útěkem. Najednou jsem se rozhlídla kolem sebe. " A navíc potřebuje to tady úklid" vydechla jsem, když sem viděla tu spoušť kolem sebe.
" Fajn jak chceš pudu sám" odsek a praštil za sebou dveřmi.
Vrátil se pozdě večer. Spala sem na gauči. Bylo uklizeno lednice plná a na stole jídlo ani si ho nevšiml přešel ke mně a chvíli mně pozoroval. Přisunul si křeslo svlíknul kabát a sed si. Natáhl se pro deku a přikryl mně. Zabalila se do deky a klidně spala dál. Dal mi vlasy z obličeje a nahnul se nademnou. Jemně mně políbil na tvář. Probudilo mně to a podívala jsem se do těch uhlových očí.
" Kdes byl?" zeptala jsem se tiše.
" Na tréninku říkal jsem ti to" vydechl a nakláněl se ke mně blíž.
" Tak dlouho?" zeptala jsem se a mírně se nadzvedla abych mu byla blíž.
" Shi musím ti něco říct" šeptnul, když se odtáhl. Podívala jsem se mu do očí a kývla, že může mluvit.
" Potkal jsem Kisameho" začal a mně se zastavilo srdce věděla jsem co řekne dál. " Požádal mně abych se vrátil k akatsuki. Shi je to moje rodina" pokračoval a mně se hrnuli slzy do očí. " Chápej, že se k nim chci vrátit, ale" nedořekl to zvedla jsem se a odešla zavřela jsem se v ložnici. Zase budu sama věděla jsem to. Odejde k Akatsuki. Koukala sem se z okna a pozorovala tu tmu. Slzy mně pálili pod zavřenýma očima. Bylo mi teď všechno jedno. Věděla jsem co mně čeká. Přišel ke mně a obejmul mně. Odtrhla jsem se od něj a poodešla dál.
" Pozdravuj je" šeptla jsem a pozorovala krajinu. Podzimní slunce dávno zašlo, byla tam tma a hvězdy krásně zářili. Prudce mně k sobě otočil a chytil mně za ruce.
"Poslouchej mně. Nemůžeš mi vzít mojí rodinu" vykřikl a pevně mi svíral zápěstí.
" Pust mně! Já ti nic neberu. Dyť si jdi já tě sakra nepotřebuju" křičela sem a trhala rukama i, když mi to nepomáhalo.
" Jenže já tebe jo" vykřikl. Poprvé sem ho slyšela křičet. " Potřebuju někoho tvrdohlavýho, ale k nim tě nevezmu. Budu za tebou chodit přísahám" ztišil hlas. Prázdně sem na něj koukala.
" Nevěřím ti" řekla sem chladně a otočila se k němu zády. " Jestli odejdeš tak se nevracej" hlesla sem. Bylo hrobový ticho a pak sem v zádech cítila jen průvan od otevřeného okna. Pomalu sem se rozešla ke koupelně. Ani sem se nevyznala ve svých pocitech. Nevěděla jsem jestli mi chybí nebo něco. Bylo ve mně dokonalý prázdno.
Sedla sem si k vaně a koukala na dlaždičky na zdech...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 D/eNis@-san D/eNis@-san | Web | 20. ledna 2009 v 19:05 | Reagovat

awojky už tam je powídka doufám že bude líbit..:D

2 Ta divná v zadu XD alias MIKY!!!! XD Ta divná v zadu XD alias MIKY!!!! XD | 14. února 2009 v 15:46 | Reagovat

ááále XD on se tutově vrátí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama