Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

7. divize

28. ledna 2009 v 17:26 | Shiory |  Bleach - postavy
KOMAMURA SAJIN
Hodnost: Kapitán
Výška: 235 cm
Váha: 180 kg
Narozen: 23.srpna
Zanpakutou:
Shikai: Neznámý
Bankai: Kokujoutengenmyouou
Objeví se obrněný obr.

Biografie:Komamura má vysoký vzrůste, který je patrný i vedle kapitána Tousena . Na hlavě nosí obrovskou helmici.Po Aizenově smrti můžeme spatřit Komamuru, jak navštěvuje Aizenovo tělo ve zdravotním středisku čtvrté divize po boku Tousena, k němuž má velice blízko. Až do této chvíle zatím ani jednou nepromluvil.Poprvé v příběhu promluvil až v den Rukiiny popravy samotné. Když Iba Tetsuzaemon, jeho zástupce, pospíchá ke Komamurovi a v kleče se omlouvá za svůj pozdní příchod, Komamura ho v půli věty zastaví. Řekne mu, že ví, že Iba rozumí, že jeho kapitán potřeboval čas na přemýšlení o událostech, které proběhly za posledních pár týdnů ohledně Rukiiny popravy a Aizenovy smrti. Jeho myšlenky však z hlavy vytlačovala vděčnost Yamamotovi.
V tuto chvíli se dozvídáme, že Komamuru od ostatních vždy odděloval jeho vzhled. I přesto ho však Yamamoto přijal a postaral se o něj, z tohoto důvodu si ho Komamura vždy cenil a přál si pro něj udělat vše, co bude v jeho silách. Z toho samého důvodu se rozhodl stát se jedním z kapitánů Gotei 13.
Má liščí hlavu a dokonce i jeho tělo má jakousi formu vzpřímené lišky. Komamura je velmi oddaný a vděčný služebník. Jeho hluboký vděk Yamamotovi za to, že ho přijal, překonává všechny ostatní pocity a je odhodlaný udělat pro Yamamota cokoliv, i zemřít. Je to v každém směru vážný muž, velmi raněný v dobách, kdy ho společnost zavrhovala pro jeho vzhled, avšak věrný hodnotám, o kterých ví, že skrývají pravdu.

IBA TETSUZAEMON
Hodnost: Zástupce
Výškat: 182 cm
Váha: 68 kg
Narozen: 18.července
Zanpakutou:
Shikai:
Když je vyvolána jeho zanpakutou, rozšíří se na konci a rozdělí se do tří výčnělků vytvářejících obrácené Y.
Bankai:Nemá
Biografie:Iba je zástupce kapitána sedmé divize. Jeho kapitánem je Komamura Sajin. Iba je velmi oddaný svému kapitánovi, i když týden po zradě Tousena Kaname strávil povětšinou ve velitelství jedenácté divize, aby dopřál svému kapitánovi trochu klidu a prostoru.
. Celkově je Iba dobrý shinigami. V současné situaci, kdy se světy potýkají s Arrancar, Iba zůstal v Soul Society.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 D/eN!s@ D/eN!s@ | Web | 29. ledna 2009 v 17:43 | Reagovat

nazdárek jak se máme..??

2 D/eN!s@ D/eN!s@ | Web | 30. ledna 2009 v 12:50 | Reagovat

výzo strašně kawaii...jenom 4 dvojky a zbytek 1..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama