Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

6. divize

25. ledna 2009 v 10:50 | Shiory |  Bleach - postavy
Je to spíše jen doplnění k charakteru Kuchiki Byakuy a Abaraie Renjiho o, kterých jsem sem už článek dala.

KUCHIKI BYAKUYA
Hodnost: Kapitán
Height: 180 cm
Weight: 64 kg
Birthday: 31.ledna
Zanpakutau:
Shikai: Senbonzakura (Tisíc třešňových květů)
oživení - Chire! (Rozptyl se!)
Tisíc čepelí tak malých, že nejsou k rozpoznání, se dokáže odštěpit od rukojeti. Když odráží světlo, vypadají jako malé okvětní lístky létající vzduchem. Jakmile se meč rozpadne, střípky projdou nepřítelovým tělem a promění ho v krvavé cáry

.

Bankai: Senbonzakura Kageyoshi (Tisíc temných čepelí)
Když se Byakuya rozhodne použít svůj bankai, ohromné množství mečů obklopí jeho i jeho protivníka. Vznesou se ze země a každý z nich se roztříští na nespočetně mnoho malých kousků, které napadnou nepřítele. Nikdo nedokáže spatřit jejich. Poslední fáze Byakuyova bankaie se nazývá Hakuteiken (Bílá čepel císařství).
Biografie:Tichý, ale silný Shinigami. Patří do jednoho ze čtyř významných klanů v Soul Society, kapitán šesté divize, Kuchiki Byakuya, je také Rukiiným starším bratrem, i když nejsou pokrevně příbuzní. Rukia byla Byakuyou adoptovaná do jeho rodiny. Díky svému šlechtickému základu a neuvěřitelné moci má Byakuya tendenci nadnášet se nad ostatní, což se zjevně ukazuje ve způsobu, jakým komunikuje se svým prostředím. Také je zářivým příkladem toho, jak by měl vypadat správný shinigami; s neuvěřitelnou poslušností se řídí všemi zákony a pravidly, což ještě podporuje fakt, že pochází ze šlechtického rodu, a je právě v zájmu šlechticů, aby byli vzorem pro všechny ostatní. Když se pravidly neřídí oni, pak kdo jiný? Byakuya je šlechtic celým svým srdcem a i když je Rukia odsouzena k smrti, zdá se být neoblomný. I přes mnoho nerozhodných myšlenek, které mu po celou dobu kolují myslí, plní svoji povinnost řídit se podle zákona a rozkazů obdržených z centra 46. Nenechává žádné pocity vládnout svým činům, po celou dobu nám ukazuje jen svoji chladnou stránku.

ABARAI RENJI
Hodnost: Zástupce
Výška: 190 cm
Váha: 80 kg
Narozen: 31.srpna
Zanpakutau:
Shikai: Zabimaru (Hadí ocas)
oživení - Hoero! (Zařvi!)
Renjiho zanpakutau se prodlužuje a vypadá trochu jako obrovská pila. Zabimaru se dokáže prodloužit či zkrátit na přání svého pána. Renji s ním může švihat jako s bičem a poslat ho přímo do srdce svého nepřítele.
Bankai: Hihiou Zabimaru (Zabimaru, král paviánů)
Renjiho meč se promění v obrovskou hadí kostru a plazí se po zemi okolo něho. Jeho segmenty jsou k sobě připojeny Renjiho duševní silou, tudíž jsou silnější, než se zdá. Objemný Hihiou je meč s velkou výdrží. I když ztratí jeden nebo dva segmenty, stale je schopen boje. Jeho útok je velice podobný jeho shikai, Zabimaru se dokáže prodloužit a vymrštit se. Když je Zabimaru v této formě, Renji se s ním dokáže i obrnit. Dokonce i Renjiho vzhled se změní. Okolo jeho krku se mu objeví náhrdelník s drápy a na jeho těle se vytvoří kus jakéhosi oděvu podobného bundě, který mu spadá přes ramena, s lebkou na jednom z nich.
Slabina jeho zanpakutou: nezkrotnost
Zabimaru je nejsilnější katana všech zástupců kapitánů v Soul Society.
Biografie:Abarai Renji je zástupce kapitána šesté divize. Je velice vysoký, pohledný, má červené vlasy a určité schopnosti kapitána.
Má sklon smýšlet o sobě velice vysoko a podeňovat svoje nepřátele.Renjiho minulost je spojená s Rukiinou. Jako dítě pobýval Renji v regionu 78, Inuzuri, Jižní třídě plynoucích duchů. Žil tam ve společnosti Rukii a několika jiných duchů. I když byl velice tvrdohlavý a cílevědomě každý den trénoval, Rukia měla mnohem víc duševní síly, což Renjiho rozzuřovalo. Žít v regionu 78 bylo velmi obtížné. Ulicemi panoval hlad a různé choroby, voda byla špinavá a ještě jí bylo málo. V takových podmínkách postupně poumírali přátelé Renjiho a Rukii. Když už zbývali jen oni dva, rozhodli se připojit ke Dvoru duší a stát se shinigami. Stát se shinigami ovšem nebylo tak jednoduché, jak očekávali. Jednoho dne byla Rukia přijata Byakuyou do jeho šlechtické rodiny. Pro Renjiho to bylo jako konec světa. Cítil se zrazený a ukřivděný, ale Rukie svoje pocity nikdy nedal najevo. Po náročném tréninku na akademii byl Renji přijat do šesté divize a brzy se stal Byakuyovým zástupcem. Navzdory tomu chová Renji k Byakuyovi hlubokou nenávist, protože to byl právě on, kdo je s Rukiou rozdělil.Když byla naplánována Rukiina poprava, Renji se necítil zrovna nejlépe, i když v sobě stále nemohl najít sílu postavit se svému kapitánovi. Pak, když se Ichigo objevil v Soul Society, Renji se popohnal a vybil si svůj vztek a touhu po pomstě na něm. Bitva byla dlouhá a Renji v ní dokázal, že je to mocný válečník, avšak Ichiga porazit nedokázal. V té chvíli si myslel, že zemře, ale přežil a pokračoval ve svém tréninku. Zapřísáhl se, že Rukiinu popravu zastaví, ať to stojí co to stojí.Potom, co se naučil používat svůj bankai, plný sebedůvěry, vyhledal Byakuyu, kterému dokázal, že je mnohem mocnější než obyčejný zástupce kapitána a dost odvážný na to, aby se postavil vlastnímu kapitánovi. Avšak ukázalo se, že pro Kuchikiho není žádnou překážkou a opět byl poražen. Naštěstí ho bitva s Byakuyou nezastavila před opětovnou snahou zachránit Rukiu a velice brzo se znovu ukáže na scéně, tentokrát při popravě Rukii, když pomůže Ichigovi. Když s ní prchal z popraviště, setkal se s Aizenem Sousukem a opět se mu nedokázal vyrovnat. Jeho porážka přišla velmi rychle.Později, když byla odhalena Aizenova zrada, nikdo již netoužil popravit Rukiu. Renji se ukázal jako velice upřímný a oddaný a přišel za Byakuyou, aby se mu omluvil. Nikdy však nepřiznal, že udělal chybu, když svého kapitána napadl. Poté se vypravil do světa lidí s několika dalšími shinigami, aby mohl bojovat po boku Ichiga proti Arrancar. Tentokrát konečně dosáhl vítězství proti svému nepříteli - El Forte, když použil svůj bankai, který se ukázal v celé své kráse a moci.
Renji je přítelem mnoha shinigami, například Rangiku nebo Kiry. Nicméně, jedním z jeho nejpodivnějších "přátel" je Ichigo. Pokaždé, když jeden potká druhého, znamená to, že se schyluje k souboji mezi těmi dvěma. Každý hloupý důvod je dobrý, ať už se Renji vysmívá Ichigovi, protože Zangetsu je kapku "přerostlý", nebo Ichigo Renjimu kvůli způsobu, jakým se obléká ve světě lidí, vždy to vyústí stejně. Bojem. I přesto oba přesně rozumí tomu druhému a když dojde na boj proti mocnému nepříteli, dokáží spojit své síly a vyjít z boje živí. Záleží jim také na těch samých lidech (obzvláště Rukie) a pro ně jsou ochotni položit život, a stejně tak i jeden pro druhého. Jednoho dne to opravdu může skončit velmi silným přátelstvím.
Abarai Renji je jistě výborná postava. Občas legrační, občas nevrlý, někdy laskavý, ale většinou vskutku přátelský a sebejistý ve svých činech - vynikající společník do bitvy a přítel nadosmrti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rypo rypo | Web | 4. února 2009 v 13:54 | Reagovat

bože tak tyhle dva miluju na de všechno na světě :)))) LOVE FOREVER ♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama