Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

5. divize

18. ledna 2009 v 20:06 | Shiory |  Bleach - postavy
AIZEN SOUSUKE
Hodnost: Ex-kapitán
Výška: 186 cm
Váha: 74 kg
Narozen: 29.května
Zanpakutou:
Shikai: Kyouka Suigetsu (Měsíční květ na zrcadle vody)
oživení - Neznámé
Aizenova zanpakutau ovládá všech pět smyslů a je schopná ukázat nepříteli odlišný tvar, velikost, hmotnost, pocit a vůni jakéhokoliv předmětu či situace. Aby toto ale bylo možné, nepřítel musí nejprve spatřt probuzení Kyouka Suigetsu. Poté se ocitne v totální hypnóze.
Bankai: Neznámý
Biografie:Aizen Sousuke vystupuje jako příjemný muž s vroucím srdcem a uklidňujícím úsměvem. Každý v Soul Society ho má rád pro jeho štědrost a upřímnost. Dokonce byl pozván na Toushirovu oslavu narozenin, kde si byli tak blízko. Ve zkratce, každý ho miloval.Ale později, bez jakéhokoliv varování, byl nalezen mrtev.
Později se však ukázala, že to vše byla jen přetvářka a Aizen společně s Ginem a Tousenem "utečou"do Ueko Mundo.

HINAMORI MOMO
Hodnost: Zástupce
Výška: 151 cm
Váha: 41 kg
Narozena: 3.června
Zanpakutou:
Shikai: Tobiume (Létající peruť)
oživení - Hajike (Polap)
Zanpakutau Hinamori Momo se dokáže změnit v bič s ohnutými hroty, které se pravidelně prodlužují. Moc její zanpakutou je založena na kidou, Démonologii. Bankai: Nemá
Biografie:Hinamori Momo byla zástupkyní kapitána Aizena Sousukeho z páté divize. Aizenova zrada celé Soul Society zlomila Hinamori srdce a jeho pokus ji zabít má dosud neznámé účinky na její psychice. Naposledy byla viděna stále připoutaná k lůžku v prostorách čtvrté divize. Kvůli velkým psychickým i fyzickým škodám, které Hinamori utrpěla, nepřipadá v úvahu, že by jednala jako kapitánka páté divize.
Hinamori je v dobrém vztahu z velkým množstvím kapitánů a zástupců kapitánů. Její přátelství s Abaraiem Renjim a Kirou Izuru začalo na Akademii Shinigami na jednom cvičení ve světě lidí, kde se učili vytvářet konso. Přišli jim na pomoc až Aizen Sousuke a v té době jeho zástupce Ichimaru. Od té doby Hinamori velice obdivovala Aizena.
Je to dobrý člověk a silná shinigami, když je toho zapotřebí. Ve svém nitru skrývá nedotčené studny hněvu, ke kterým se obrací, až když musí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama