Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

2. divize

20. ledna 2009 v 20:21 | Shiory |  Bleach - postavy
2.divize jsou hlavní stráže celé Ceireitei
SOI FONG
Hodnost: Kapitán
Výška: 150 cm
Váha: 38 kg
Narozena: 11.února


Zanpakutau:
Shikai: Suzumebachi
oživení - Jinteki Syakusetsu! (usmrť všechny nepřátele bodnutím)
Po přeměně na sebe vezme Suzumebachi podobu rukavice na pravé ruce Soi Fong s utočným žihadlem vpředu, umístěným uprostřed a dvakrát delším než normální prst umožňuje Soi Fong dobrý dosah. Zanpakutau zbarvená zlatě a černě se vzorem i tvarem podobá sršni, nebo vose.
Plně sehraná zanpakutau s její přirozenou schopnostií shyunpo, přináší oběti jistou smrt. Nigeki Kessatsu - smrt ve dvou schodech, Soi Fong bodne svého nepřítele žihadlem. Hluboká rána je sama o sobě pro oponenta dosti citelná, po bodnutí se na objeví znamení "květu";, které se stává cílem dalších útoků Soi Fong. Druhý zásah do stejného místa znamená smrt.
Bankai: Neznámý
Biografie:Jako člen rodiny Fong, urozeného ale třídně nižšího rodu, byla Soi Fong předurčena sloužit 2.divizi. Po vstupu do armády přijala krycí jméno Soi Fong - původním jménem je Shaolin.Přirozené nadání pro boj ji pomohlo dosáhnout větší síly a moci. Její vrozená rychlost a přizpůsobivost ji táhla dál, než jen vyrovnat se vrstevníkům. Pro své dovednosti byla přidělena veliteli armády jako osobní stráž. Už od prvního okamžiku, kdy se setkala s Yoruichi ji byla bezmezně oddaná. Soi Fong brzy dosáhla schopností zastupce. Stála při své kapitánce až do jejího útěku ze Soul Society. Po tomto incidentu se zrazená a opuštěná Soi Fong stala novou kapitánkou policie a ozbrojených sil Soul Society. Jak její síla dále rostla, začala být arogantní a necitelná. Jediné pro co žila, byl zákon a služba Soul Society. Přátelství se stalo minulostí.


OOMAEDA MARECHIYO
Hodnost: Zástupce
Výška: 210 cm
Váha: 15 1kg
Narozen: 5.května

Shikai: Gegetsuburi
oživení - Smash Him Into Bits! (rozmlať ho na kousky)
Po oživení na sebe vezme meč podobu palcátu. Obrovská koule s hroty je napojena k rukojeti řetězem. Vlastnosti této zanpakutau nejsou známy, protože Oomaeda byl poražen dříve než jsme mohli něco vidět.
Bankai: Nemá
Biografie:
Marechiyo je zástupcem druhé divize, sloužící pod Soi Fong. Je křupanský, zvrhlý a rád by, aby se do něj Soi Fong zamilovala. Jeho neomalené chování již tak věčně podrážděnou Soi Fong hněvají, ale daný příkaz vždy uposlechne. Nejsou si tak blízcí jako jiní kapitáni a jejich zástupci.
Marechiyo pochazí z vyšší šlechty Seireitei a je často viděn jako pán nad svými kolegy-shinigami. Jediná chvíle, kdy jsem jej mohli zahlédnout v bitvě byla, kdy na příkaz Soi Fong vyrazili další zástupci za Rukií po zničení Soukyoku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama