Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Splněný sen

9. listopadu 2008 v 14:47 | Shiory |  Perverzní povídky
Zamilovala jsem si pár Sasodei a tak sem se rozhodla napsat povídku právě na tendle pár. Je to opravdu jen jednorázovka a snad se bude líbit :)


Splněný sen
"Sasori no danna" ozval se křiklavý hlas z Deidarova pokoje. Mladý blonďatý chlapec se prudce posadil na posteli a rozdýchával svůj otřesný sen. Zabalil se do deky a pevně jí k sobě tisknul. Věděl, že už znova neusne, ne dnes. Ty sny ho trápily už dlouho a on nechápal co mají znamenat.
Podíval se na hodiny "Jedna ráno, znova" povzdechl si do úmorného ticha svého pokoje. Sledoval tu tmu před sebou a svírala ho neobyčejná úzkost. Najednou se do pokoje vlilo trochu světla, ale ihned zmizelo. Jen tiché zaskřípaní narušilo ticho noci.

Slyšel jak se k němu blíží kroky. A někdo mu sedl na postel. V té tmě rozeznával jen obrys, ale nemohl rozeznat kdo to byl.
"Deidaro spíš?" ozval se klidný hlas. Deidara ten hlas znal patřil "člověku", který rušil jeho spánek. Ovšem jestli se dá říct člověk je loutka.....
"Ne" hlesl Deidara a povolil stisk deky.
"Co se stalo?" zeptal se Sasori a nahmatal vypínač od lampičky a rozsvítil. Uviděl malou postavu shcoulenou v koutu postele musel se pousmát.Vypadal tak zranitelně a roztomile.
"Zdál se mi sen" hlesnu Deidara a přivýral oči před světlem. Pustil deku a sedl si normálně aby si Sasori nemyslel, že se bojí, ale on se opravdu bál ten sen byl jako skutečný. Až moc skutečný.
"Jakej?" zeptal se Sasori jemně a dal mu vlasy z čela. Deidara sebou trhnul a vrátil je zpátky na původní místo.
"Noční můra Sasori no danna. Zemřel jste" řekl klidně Deidara a Sasori se pousmál.
"Tys měl strach?"  zeptal se ho klidně.
"Ne" odsekl mu a otočil uraženě hlavu.
"Deidaro strach je lidská vlastnost nemusíš se za něj stydět" řekl klidně Sasori a jemně k sobě otočil Deidaru.
"A jak Vy to můžete vědět, když ste jen loutka?" rozkřičel se a pak litoval svých slov. Sasori zklopil hlavu.
"I loutka může mít city, Deidaro" hlesnul Sasori. Deidara vytřeštil oči a koukal na svého učitele. Sasori zvedl hlavu v jeho očích nyní byla vidět jakási bolest. V očích vraha, který nikdy nic necítil aspoň podle něj. V očích toho kdo bez problému zabil své rodiče proměnil je v loutky a pak i své tělo ze strachu před stářím proměnil v loutku.
Jemně vzal Deidarovo bradu a přitáhl ho k sobě. Vpil se do jeho sladkých rtů aby mohl cítit jejich teplo.
Byl překvapen tím co udělal, ale nebylo mu to nepříjemné. Opatrně jakoby mněl strach ho obejmul kolem krku a jejich polibek prohlobul. Hráli si se svýmy rty i jazyky.
Hbité prsty rozepínayi kabát svého učitele, který spadl na zem. Následovaly ho dvě trika jedno od pyžama a druhé síťované. Opatrně ho položil na postel a klekl si nad něj. Svýmy rty laskal jeho hruď a krk a sladkou melodii pro jeho uši vytvářely slastné Deidarovi vzdechy.
Tiskl v prstech jeho zrzavé vlasy a vnímal, každý jeho dotek na jeho těle. Touha v něm vřela a toužil po tom aby si Sasori vzal celé jeho tělo. Aby to byl on kdo ukojí jeho touhy a sny.
Přejel po jeho vzrušeném mužství, které pnulo jeho kalhoty. Stáhl je aby ho uvolnil. Následovaly kabát a triko na zemi. I jeho černé kalhoty padli na zem a na posteli ležely dvě nahá vzušená těla.
"Vemte si mně, danna" vzdychl mladší z nich. Starší muž s radostí uposlechl jeho přání a pod jeho záda vložil polštář pak do něj opatrně pronikl a oba pocítily pocit slastné agonie a slasti.
Byl překvapen, že ho to ani trochu nebolelo. Naopak chtěl víc. Hnul se proti jeho bokům. Sasori se v něm začal pomalu pohybovat. Nechtěl mu ublížit miloval ho a chtěl mu to dát najeo. Jemně ho líbal na krku a pohyboval se proti jeho bokům.
Deidara zatínal prsty do prostěradla a snažil se ztlumit svojé slastné sténání. Dvě těla se pohybovala jako jedno a tichem noci se ozval dvojitý slastný výkřik.
V náručí pevně sevřel tělo svého milence i žáka a políbil ho do jeho zlatých vlasů. Kolem jeho těla se obtočili dvě teplé ruce a pevně ho tiskli.
"Miluju Tě" řekl Sasori z hlouby své temné duše. Tyto nádherná slova slyšel Deidara už jen vzdáleně a pousmál se. I Sasori se pousmál a oba usli. Byli chráněni jeden druhým. Láskou toho kdo byl nyní s ním.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 *Yumi-chan* *Yumi-chan* | Web | 9. listopadu 2008 v 22:41 | Reagovat

kawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai.... YAOI 4 ewerr

2 2. největší zvrhlík na světě (alias praštěná Miky která zjistila že její kluk je zvrhlejší než ona XD) 2. největší zvrhlík na světě (alias praštěná Miky která zjistila že její kluk je zvrhlejší než ona XD) | Web | 10. listopadu 2008 v 12:59 | Reagovat

mazéééc upe BOMBA!!! měla by jsi psát yaoi častějc XD

3 *Siky* *Siky* | E-mail | Web | 31. ledna 2009 v 16:05 | Reagovat

týjo... tak todle je upe božíííí.... *fangirl scream*

a souhlas s Miky. :-))

4 rypo rypo | Web | 4. února 2009 v 14:00 | Reagovat

to bylo úžasný :)))) určo piš dál,je to paráda :)))

5 Eii Eii | Web | 23. února 2009 v 15:27 | Reagovat

Dokonalýý!! n_n Obdivuju Tě, že dokážeš takhle klidně psát yaoi scény.. Já vždycky zrudnu jak rajče a nedokážu popsat nic víc, než pusu na tvář.. Klobouk dolů.xD

A ještě.. Mohla bys tam dávat čárky a přímou řeč házet na novej řádek.. Jen takovej tip, bylo by to přehlednější..x)

6 Mír v Afghánistánu Mír v Afghánistánu | 29. března 2013 v 13:39 | Reagovat

Promiň, asi jsem zvýčkaná z Ao3, ale slohově mi to trhá uši. Ale, že bych neměla ráda yaoi, pár sasodei je moje otp, ale prostě... sežen si betaread.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama