Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

První sněhové vločky

16. listopadu 2008 v 20:39 | Shiory |  Perverzní povídky
MOje první FF na vampire knight.......... a jak jinak než, že je to zase zvrhlý :)......... Ale tentokrát se mi to fakt nepovedlo...... Vidim spíš rudě krvavě než zvrhle XD Ale snaha byla XD........ Naruto-sama Shippuuden to napsal na icq líp, ale to já bych sepsat nedokázala.......... Takže sem se zmohla jen na todle.......
První sněhové vločky
Na Academy Cross se snesla tma jako každý den se měnili třídy. Dení za noční a dva prefekti stáli na strážních věžích a hlídali aby se nepomíchaly.
Byla zima a v z temné noční oblohy se snážely první bílé sněhové vločky.

Dívala se na oblohu a vzpomínala na tu noc před deseti lety také sněžilo. Znova pocítila studený zimní vítr a vytáhla si bundu víš ke krku. Jenže od té noci před deseti lety se mnohé změnilo. Stočila pohled k druhé strážní věži kde stál vysoký šedovlasý chlapec. Ne už dávno není chlapec, ale už muž. A musela si přiznat, že pěkný. Otočil hlavu a podíval se na ní. Kejvnul hlavou. Zašli do budovy Academy cross a otřásli se.
" Konečně sněží myslela jsem, že letos nebude" pousmála se Yuuki a přešla k oknu.
" Každou zimu sněží" řekl chladně Zero a sundal si kabát. Pokaždé jí udivovalo jeho tajemné a chladné chování děsila se toho, ale zároven jí to přitahovalo. Slíkla si svojí bundu a pověsila to.
" Počkej na mně" křikla přes chodbu a rozeběhla se za Zerem, který byl už kus od ní. Zastavil se a otočil. Doběhla ho. Jemně jí vzal kolem ramen a šel. Dělal to vždycky. Otevřela dveře do pokoje a vešla. Vešel za ní a šel směr koupelna. Nic neřikala a šla ke svý skříni. Vystřídali se ve sprchách a lehli si.
Tma všude kolem jenom tma a nic jinýho. Utíkala tmavou dlouhou chodbou zdálo se jí, že bez konce. Najednou se na zdích oběvovaly červené oči, které jí sledovaly. Zrychlyla měla strach. Jenže čím dál běžela očí bylo víc.
Do někoho narazila, když vzhlédla byl to Kaname. Objala ho a strachy se klepala. Otočil jí a schodil na zem vedle.... " ZEROO" zakřičela a prudce se posadila na postely.
" Co je Yuuki?" hlesnul a podíval se jejím směrem.
" Jenom špatnej sen" šeptla rozklepanym hlasem. Zvedl se a objal ji.
" Neboj všechno bude v pořádku" řekl konejšivym hlasem a hladil jí po zádech. Yuuki se k němu tiskla a pevně ho obímala. Zvedla k němu hlavu a prohlížela si ho.
" Copak?" zeptal se nechápavě jenže jeho slova utišily Yuukiiny rty. Byli sladší než její krev a vášnivě se na ně přisál. Odpovídala jeho polibkům a položila se na postel. Lehl si nad ní a pokračoval ve vášnivé hře jazyků. Nesměla začal zkoumat její tělo a Yuuki se nebránila a zkoumala to jeho. Navzájem svoje těla zbavili pyžam ztkoumaly svá těla.Jazykem jí sjel na krk a vnímal její vzrušené a chvějící se tělo. Vnikl do ní a z jejícho hrdla se vydral vzrušený sten. Pomalu se v ní začal pohybovat a líbat jí na její krk. Tiskla se k jeho tělu a vzrušeně sténala. Postupně zrychloval. Místností se rozléhaly jejich steny.
Poslední dva prudké přírazy a oba je zavalila vlna uvolnění a ukojení. Lehl si vedle ní a oddechoval. Yuuki se k němu tiskla a oddechovala na jeho vypracovaný hrudník.

Dělám špatný jméno henatii a VK..........
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naruto Shippuuden Naruto Shippuuden | E-mail | Web | 16. listopadu 2008 v 21:34 | Reagovat

Nie nerobis je to zaujmave velmi zaujmave...je to super

2 *Siky* *Siky* | E-mail | Web | 31. ledna 2009 v 16:01 | Reagovat

jasan, že né... náhodou, mě se to taky líbí... a moc. :-)

3 rypo rypo | Web | 4. února 2009 v 14:05 | Reagovat

ale neeee,je to pěkný,ať žije Zero,krasavec jeden :) taky mám na blogu jednu svoju povídku hentai,kterou sem psala pro kámošku a je horší než ta tvoje :)))

4 Chali Chali | Web | 2. května 2009 v 17:35 | Reagovat

Nijak zvlášť :-) Mě se to líbilo. Docelas mě zaujala což je docela drsný páč jsem docela náročnej čtenář XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama