Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Písek X Listí

10. listopadu 2008 v 14:44 | Shiory |  Perverzní povídky
Asi před dvěma dnama sem začla psát yuri, ale vzniknul z toho yaoi s názvem splněný sen XD
Ale ted sem se napravila a konečně to napsala........ Je to moje první Yuri a sama řeknu, že je to nepovedený a až moc náročný to psát.......... Asi zůstanu u yaoie XD
Jinak bych tudle povíku ráda věnovala mýmu kámošovi Narutovi-kun ( A nebo Sluníčko-kun) Jako menší poděkování za to co pro mně všechno udělal.
Písek X Listí
Prohlížela si tu blondatou holku se čtyřma culíkama na hlavě co právě vešla do haly. V podbřišku ucítila podivný pocit, který před tim nikdy nepocítila. Nevnímala nic jiného než tu ladnou chůzi té dívky z písečné. Rozklepala se jí kolena, když se na ní podívaly ty hluboké zelené oči. Byli chladné až jí zamrazilo v zádech.
Cítila jak jí někdo pozoruje od té doby co vešla do haly. Otočila hlavu a uviděla krásnou hnědovlásku. Když se jí podívala do očí ucítila zvláčtní pocit, který do té doby neznala. Zatřepala hlavou až se jí povolil jeden z culíků na hlavě a společně se svým senseiem a bratry vyšla na balkon. Stále uhíbala očima směrem k té hnědovlásce a čas od času se jijich pohledy sešli.

Ani jedna nedokázala vnímat boje před nimi až do chvíle kdy se na tabuli oběvila jejich jména. Sabaku no Temari vs. Ten Ten. Polkli a sešli dolu začal neústupný boj. Ani jedna z dívek na sobě nedala nic znát. Jen čistý boj a nenávist.
Zabodl se jí nůž do srdce, když skončil boj. Jak jak sem mohla tohle udělat? Ptala se sama sebe blondýnka v duchu a pozorovala jak Ten Ten odnášejí na nosítkách. Musela se za ní jít podívat. Musela.
Další zápas nevnímala pomalu se proplížila ven z haly a utíkala k nemocnici. Zjistila si kde leží a vyběhla schody do druhého patra kde byl její pokoj. Klidně otevřela dveře a na postely uviděla spící Ten Ten. Sedla si na židli a opatrně vzala její ruku do své.
Byl to tak příjemný pocit. Mrazení jí projelo celým tělem. Stiskla jí víc.
" Nechtěla jsem ti tak ublížit. Ale nemohla jsem jinak" hlesla Temari. " Moc mně to mrzí probud se notak" šeptala dál a dívala se na její klidnou tvář.
Slyšela tolik příjemný hlas jak na ní mluví. Neslyšela slova, ale jen klidná nádherný hlas jakoby to byl anděl. Otevřela oči a znova uviděla tu dívku s kterou bojovala. Cítila jak jí drží za ruku stiskla jí a optěovala jí nepatrný úsměv.
" Jak ti je?" zeptala se jí hned jak otevřela oči.
" Jakoby mně podubalo stádo slonů" ušklíbla se.
" Mně já no" začla polohlasně temari. Vždycky věděla co říct a jedného čeho se bála byl její nejmladší bratr.
" Nemusíš se omlouvat" usmála se Ten Ten a posadila se na postel. Znova se jí podívala do očí. Ta nádherná zeleň vpila se do nich a pomalu se k ní nakláněla až se vpila i do jejích rtů. Překvapilo jí, že jí to obětovala a jemně jí ks obě přitáhla. Obejmula jí kolem pasu stejně jako ona ji a jemně se líbali.
Rychle se odtrhli, když uslyšeli zvuk otevírajích dveří a Temari odešla. Ten ten ještě ten den pustili domů.
Seděla ve svém pokoji a myslela na ní. A na ten nádherný polibek. Seděla v okně s rozpuštěnýmy vlasy a nechala jemný vánek aby pročesával její vlasy.
Nebyl to silný vítr jako vyolávala temari, ale tendle byl něžný jako její rty.
" Temari" vzdychla do ticha noci.
" Ten Ten" ozvalo se tiché zvolání zezdola. Podívala se dolu a rozzářenýma očima seskočila z okna. Stála tam Temari a usmívala se. Hned jak seskočila jí obejmula apevně k sobě přitiskla. Ten Ten jí políbila na tvář a vzala za ruku.
" Pod něco ti ukážu" šeptla a táhla jí k lesu. Temari jí následovala až došli k louce. V měsíčním svitu se na trávě leskly kapky rosy.
Společně si sedli k jendomu stromu a přitulili se k sobě. Pozorovaly nebe, které bylo poseto hvězdamy.
" Chodim sem často, když je mi smutno a nebo chci bejt chvíli sama" řekla Ten ten po chvíli " Nikdy jsem o tom nikomu neřekla" hlesla a podívala se na Temari. V jejích očí bylo překvapení a na rtech jemný úsměv. Dala jí za ucho jeden neposedný pramen jejích vlasů.
" Miluju tě Ten Ten" hlesla a políbila ji. Ten Ten nebyla schopna cokoliv jiného říct jen jí opětovala její polibky a jemné doteky.
Položili se spolu do trávy a polibky nabívaly na vášnivosti a doteky už nebyly tak jemné.
Sundala jí její železný pancířaby se k ní mohla líp dostat a pomalu jí rozepla zip od šatů.
Temari se dostala pod její triko a hladila jí po zádech a břichu. Ten Ten jí stáhla z ramen šaty a políbila je. Položila jí pod sebe a stahovala šaty dál. Každý odhalený kousek její bělostné kůže zahrbuly žhnoucími polibky. Cítila ve svých vlasech jemné hlazení.
Zbavila jí celých její atů a ona jí trika i kalhot. Teď byla ona kdo byl ve spod s cítila jemné polibky a hlazení na svém těle. Z jejího hrdla se vydralo vzrušené zasténaní, když do ní vnikla prstem. Jen ho tam nechala a líbala jí po hrudníku. Ten Ten jí pohybem naznačila, že jí to nestačí a Temari přidala druhej prst a pomalu snimi začla pohybovat.
Ten Ten slastné sténala a vyrážela naproti svými boky. Stačilo málo a dosáhla vyvrcholení. Vymněnila si s Temari role a po pár pohybech dosáhla vyvrcholení i ona. Schoulili se k sobě a se stále doznívajícími pocity z milování usli.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 těla s.r.o. těla s.r.o. | Web | 11. listopadu 2008 v 14:26 | Reagovat

na první pokus to není špatný XD

2 *Yumi-chan* *Yumi-chan* | Web | 21. listopadu 2008 v 14:31 | Reagovat

noo sice yuri ja moc nemusim, ale kaawaai :)) ♥♥♥

3 *Siky* *Siky* | E-mail | Web | 31. ledna 2009 v 16:06 | Reagovat

žuva, tahle povídka je taky super... ty upe nádherně píšeš. 8-)

4 Eii Eii | Web | 23. února 2009 v 15:32 | Reagovat

Dobrýý..x) Až na některý hrubky a překlepy..x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama