Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Listopad 2008

První sněhové vločky

16. listopadu 2008 v 20:39 | Shiory |  Perverzní povídky
MOje první FF na vampire knight.......... a jak jinak než, že je to zase zvrhlý :)......... Ale tentokrát se mi to fakt nepovedlo...... Vidim spíš rudě krvavě než zvrhle XD Ale snaha byla XD........ Naruto-sama Shippuuden to napsal na icq líp, ale to já bych sepsat nedokázala.......... Takže sem se zmohla jen na todle.......
První sněhové vločky
Na Academy Cross se snesla tma jako každý den se měnili třídy. Dení za noční a dva prefekti stáli na strážních věžích a hlídali aby se nepomíchaly.
Byla zima a v z temné noční oblohy se snážely první bílé sněhové vločky.

Cold heart 6

14. listopadu 2008 v 17:32 | Shiory |  Cold heart

To je už dní co sem tudl slátaninu psala XD Měla sem trochu romantickou a den po jedný nehezký události XDD.......... Je to kravina jako vždycky XD
Cold heart 6
Procitnutí
" Pudu se vysprchovat" kejvnul Itachi a pustil mně.
"Počkej Itachi" chytla jsem ho za ruku a otočila k sobě. Jen tak tak se udržel na nohou a chyt mi tu ruku.
" Co je?" zeptal se a přimhouřil oči.
" Vyléčim ti tu ránu uplně jestli je už trochu zhojená a nezmokvaná" řekla jsem klekla si před něj a vyhrnula mu triko. Chyt si ho a podíval se na mně. Nenechala se rozptylovat a pomalu mu sundala obvazy. Byli z části krvavé, ale rána už nebyla zmokvaná.


Písek X Listí

10. listopadu 2008 v 14:44 | Shiory |  Perverzní povídky
Asi před dvěma dnama sem začla psát yuri, ale vzniknul z toho yaoi s názvem splněný sen XD
Ale ted sem se napravila a konečně to napsala........ Je to moje první Yuri a sama řeknu, že je to nepovedený a až moc náročný to psát.......... Asi zůstanu u yaoie XD
Jinak bych tudle povíku ráda věnovala mýmu kámošovi Narutovi-kun ( A nebo Sluníčko-kun) Jako menší poděkování za to co pro mně všechno udělal.
Písek X Listí
Prohlížela si tu blondatou holku se čtyřma culíkama na hlavě co právě vešla do haly. V podbřišku ucítila podivný pocit, který před tim nikdy nepocítila. Nevnímala nic jiného než tu ladnou chůzi té dívky z písečné. Rozklepala se jí kolena, když se na ní podívaly ty hluboké zelené oči. Byli chladné až jí zamrazilo v zádech.
Cítila jak jí někdo pozoruje od té doby co vešla do haly. Otočila hlavu a uviděla krásnou hnědovlásku. Když se jí podívala do očí ucítila zvláčtní pocit, který do té doby neznala. Zatřepala hlavou až se jí povolil jeden z culíků na hlavě a společně se svým senseiem a bratry vyšla na balkon. Stále uhíbala očima směrem k té hnědovlásce a čas od času se jijich pohledy sešli.

Splněný sen

9. listopadu 2008 v 14:47 | Shiory |  Perverzní povídky
Zamilovala jsem si pár Sasodei a tak sem se rozhodla napsat povídku právě na tendle pár. Je to opravdu jen jednorázovka a snad se bude líbit :)


Splněný sen
"Sasori no danna" ozval se křiklavý hlas z Deidarova pokoje. Mladý blonďatý chlapec se prudce posadil na posteli a rozdýchával svůj otřesný sen. Zabalil se do deky a pevně jí k sobě tisknul. Věděl, že už znova neusne, ne dnes. Ty sny ho trápily už dlouho a on nechápal co mají znamenat.
Podíval se na hodiny "Jedna ráno, znova" povzdechl si do úmorného ticha svého pokoje. Sledoval tu tmu před sebou a svírala ho neobyčejná úzkost. Najednou se do pokoje vlilo trochu světla, ale ihned zmizelo. Jen tiché zaskřípaní narušilo ticho noci.

Cold heart 5

8. listopadu 2008 v 16:33 | Shiory |  Cold heart
Mimochodem o tom démonovi jak furt kecám tak v některym z dálších dílů bude vysvětleno co to je vůbec zač.
Cold heart 5
Minulost
Narazil zádama o zeď a koukal se na ní. Měl strach, ale nedal to najevo. Přestal cukat rukama, protože ho akorát víc svírala a jeho to začlo bolet.

Cold heart 4

6. listopadu 2008 v 16:54 | Shiory |  Cold heart

Cold heart 4
Problém?
Probralo mně až, když mně něco bouchlo do rány. Prudce sem otevřela oči a bolestně vykřikla.
" Nesmíš usnout je ti to jasný?" řekl Itachi celkem vytočeně a já kejvla.
" Musim vymyslet kde budu spát" řekla jsem polohlasně a posadila se.
" No kde by? Tady" řekl Itachi naprostě přesvědčeně.
" A kde budeš spát ty?" zeptala jsem se nechápavě.
" Tady s tebou" řek klidně a já na něj čuměla s hubou do kořán.
" No jinak to asi nevidim, ale mám podmínky dvě" ukázala sem véčko prstama
" No povídej jaký" pousmál se
" Takže nebudeš mi brát deku a ani se na mně tisknout platí?" zeptala jsem se a klekla si před něj, takže ted koukal nahoru on.
" Dobře platí" kejvnul.
" Ale musíme si na to plácnout jinak to neplatí" řekla jsem pobaveně a nastavila ruku. Itachi mně do ní plácnul.
" Spečetěno" kejvla sem a usmála se.
" Jasný malá" pousmál se a položil mi ruku na hlavu.
" Malá? Malá?" dostala sem ze sebe nervně a chytla ho za tu ruku, kterou sem dala prudce dolu. " Nejsem malá. Možná menší než ty, ale to je tim, že ty seš přerostlej" vyštěkla jsem a ukázala na něj prstem, tvářil se klidně a ruku mi prudce chytnul, cukla jsem sebou.
" Seš malá a roztomilá" pobaveně se usmál " Hlavně, když se vztekáš" dodal a dostal takovýho facana až mně brněla ruka. Naštvaně jsem se zvedla a odpochodovala do kuchyně.
" Urážíš se" řek potichu a držel se za tvář. Nenáviděla jsem, když mi někdo řikal, že sem malá. Nejsem malá. Opřela jsem se o linku a koukala na ní. Sem malá sem a slabá. Vyčítala jsem si a sevřela ruce v pěst. Nedokážu se sama ubránit a ostatní mně musej zachranovat. Jen tak tak sem se držela abych nezačla brečet. Sem strašná citlivka. Máchla jsem rukou a shodila skleničku na zem.. Ta se roztříštila na kousky a mně ten pohled a zvuk uklidnil. V klidu jsem vydechla a začla sbírat střepy. Jenže to u mě probudilo vnitřního démona....
"Itachi se leknul při zvuku tříštěný skla a přiběh do kuchyně. Zastavil se ve dveřích a koukal se na tu malou černovlásku jak zbírá ze země střepy. Přešel k ní a beze slova jí pomoh. Nic neřikala a s nepřítomným pohledem si broukala něakou melodii. Znal ji, ale nemohl si vzpomenout. Sebrali střepy a Shiory si sedla na linku. Stoupl si vedle a poslouchal tu melodii. Nemohl si vzpomenout do té doby než nezavřel oči. Ta hudba. Projelo mu hlavou a vzpomněl si kde jí slyšel. Prudce otevřel oči a otočil se k Shiory.
" Pohřební píseň Uchiha klanu" vydechl. Pamatoval si tu melodii. Z pohřbu na, kterej se potajmu koukal a poslouchal tak uklidnující hudbu. Tehdy to pro něj uklidnující bylo, ale ted, když se koukal na tu holky s nepřítomnym pohledem. Zatřepal s ní. Zvedla k němu hlavu s krvavě rudýma očima. Nic jinýho tam nebylo a pořád si broukala tu melodii.
" Shiory prober se" zakřičel na ní a prudce s ní třásl. Chytla mu ruce a hudba v jeho hlavě zesilovala. Držela ho pevně nemohl rukama ani hnout a postupoval ke zdi přesně tak jak ho vedla....

Sisters rulezz 1

5. listopadu 2008 v 15:21 | Konikele, Shiory a Mikoto
Tak todle píšem s Konikele a Mikoto na ICQ boužel Miky to dost vypadává a nebo jí vyženou T_T.
A tady máte pro úkázku první díl.......

Sisters rulezz 1
Ráno a pavouk
Bylo časné ráno a v jeskyni organizace zvané Akatsuki byli všichni na nohou díky třem sestrám, které se rozhodli všechny vzburcovat kvůli pavoukovi na zdi.
"KONIKELE" zaječela Shiory dřív než se zvedla z postele.
,,Co zas?" zamumlala Konikele, která se ani nenamáhala vstát.


Cold heart 3

3. listopadu 2008 v 12:04 | Shiory |  Cold heart
A další díl........ něak jsem se rozepsala a navíc nás dneska pustili z mučírny už v devět prej, že tam byla zima......... no když si to myslej mně to nevadí XD
Opět věnováno Yumi, která mně inspirovala u prvního dílu a částečně mně donutila to napsat, ale moje poděkování patří také eště Mikoto, které mě vždycky potěší a inspiruje k dalšímu psaní :).........
Dodatek: Jméno povídky sem přeložila do angličtiny, protože se mi zkrátka takhle líbí víc než v češtine a co vám??
Cold heart 3
1:1
" Možná jen vzpomínky na mou rodnou vesnici mně donutili tě zachránit a taky to, že máme podobnou minulost" řekla sem klidně a nepřestávala se dívat do těch černých očí. Nutili mně mluvit i proti mé vůli. Itachi se posadil tentokrát sem mlčela rána už vypadala líp. Hojila se rychle.
" Ty seš z Konohy?" zeptal se. A já jen kývla.


Změna desingu :)

2. listopadu 2008 v 11:19 | Shiory |  Desingy
Určitě ste si všimli, že sem zrušila základní desing a udělala svůj vlastní. včera sem se zamilovala do obrázku na záhlaví...... a musela sem z toho udělat desing XD To hold nešlo no..........
Tak doufám, že se líbí

Cold heart 2

2. listopadu 2008 v 10:53 | Shiory |  Cold heart
Tak Shiory se nám rozepsala takže je tu druhá část XD Se divim, že tak brzo XD........

Cold heart 2

Zrádce

Vběhla jsem do pokoje a uviděla vysokého muže ja se sklání nad Itachim a přikládá mu ke krku kunai. Ani vteřinu jsem neváhala a tu ruku mu zalomila za záda. I když sem byla malá silná jsem byla dost. Jenže jsem nepočítala s tim, že se ten chlap se otočí a odkopne mně ke zdi. Měl sílu při nárazu s emi zatemnělo před očima, ale to na mně nestačilo zvedla jsem a využila chvíle nepozornosti kdy namáčel kunaj do jedu podkopla jsem mu nohy a chytla ruku ve, které držel kunaj. Tentokrát jsem neváhala a trhla jeho rukou, uslyšela to nádherné křupání lidských kostí. Milovala sem ten zvuk. A i to jak ten můž bolestně, ale hluboce vykřkl a rozklepal se. Prudce sem mu zvedla hlavu a ke krku mu přiložila jednu ze svých jedových házecích jehel.