Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Splněné touhy 1

29. října 2008 v 11:32 | Shiory |  Splněné touhy
Žánr: Shounen- ai/yaoi
Napsáno: 29.října 2008
Hlavní postavy: Naruto, kterému je už 15.
Sasuke, kterému je už samozřejmě také 15......

Místo děje: Konoha a okolí.
Počet dílů: 3
1.díl:

Splněné touhy 1
Měli trénink za parného dne a mladý modrooký blondáček sledoval svého teamového partnera. Jeho ladné, hbité pohyby a přesné údery. Obdivoval to jak se jeho tmavé vlasy leskly ve slunci a vlály podle jejo pohybů. Obdivoval jeho štíhlé svalnaté tělo na, kterém se nyní tvořili kapičky potu.


" Doufám, že se snažíš zapamtovat si každý jeho pohyb" ozval se za nim hlas jeho senseie.
" Jistě Kakashi-sensei" usmál se Naruto jeho tak typickým úšklebkem. A byla to pravda opravdu si chtěl zapamatovat, každý jeho ladný pohyb.
Tmavovlásek seskočil ze stromu a chvilku sledoval ten dětský úsměv blonďáčka. Vždycky mu přišel roztomilej a ty fousky, které měl na tvářích byli k sežrání. On celý byl k seřrání. Ze svého snění ho probralo až to, když se na něj už něakou chvíli Naruto koukal. Jeho pohled mu byl, ale velice příjemný.
" Teď ty Naruto" ozval se sensei a Naruto začal vybíhat na strom jako před tím jeho přítel Sasuke. Ten se ted mohl kochat pro změnu jeho pohyby. Byli pevné a rozhodné, ale nedokončené, ale to mu nevadilo miloval tu jeho snahu, tvrdohlavost i to jak se nikdy nechtěl vzdát. Věřil, že právě on se hokagem může stát. Miloval to jeho jásání, když se mu něco povedlo stejně jako teď, když vyběhl víš jak Sasuke. Předháněli se.
" Tak myslim, že pro dnešek už to stačilo oba ste se zlepšili" řekl klidně Kakashi po několika hodinách úmorného tréninku a se svou knihou v ruce zmizel v oblaku kouře. Chlapci zůstali na palouku sami.
" Nechtěl by sis zajít na ramen?" prohodil jakoby nic Sasuke. Věděl jak moc Naruto ramen zbožňuje a, že neodmítne. Jen kdyby tak zbožňoval mně. Pomyslel si.
" Jistě" výskl Naruto a už se rozeběhl k Ichiraku ramen. Sasuke se pousmál a rozeběhl se za nim. Přesně todle na něm miloval. A nejen todle miloval ho celého od špičky jeho vlasů až po paty. I s tou jeho zbrklou povahou.
Naruto tam byl první což jeho sebevědomí ten den ještě zvýšilo.
" Tak co si dáš?" zeptal se Sasuke, když doběhl hned za ním. Naruto mu v tu chvíli ani nepřipomněl, že byl první a to Sasukeho překvapilo.
" Miso ramen a co ty" využil to jako téma ke konverzaci. Po dlouhé době tu nebyl sám. Dostane své oblíbené jídlo a bude ho jíst vedle člověka na, kterém mu tolik záleží.
" To samý co ty, když to chutná tobě tak to musí bejt výborný. Přece jen nic jiného nejíš" pousmál se Sasuke a trochu do něj šťouchnul. Naruto se trochu nafouknul a Sasuke se neudržel a začal se smát.
" Čemu se tady směješ?" vyjel Naruto rudej vzteky. Měli štěstí, že tam byli sami.
" Tobě hlupáčku" usmál se Sasuke a přejel mu prstem po nose. Naruto zrudnul ještě víc, ale tentokrát to nebylo vzteky. Usadil se.
" Budem jíst nebo klábosit?" zeptal se dotčeně a pustil se do svého ramenu, který jim mezitím už přinesli.
" Tak dobrou chut, liško" řekl Sasuke, ale to poslední slovo spíš jen zašeptal pro sebe, ale Narutovi to neuniklo. Jeho tváře nabrali trochu červený barvy a rychle začal srkat svůj ramen.
" Musíš srkat?" zeptal se vytočeně Sasuke. Tak Uchiho štvě tě, když srkám? Pousmál se pro sebe Naruto a začal srkat ještě víc. To Sasukeho vytáčelo do nepříčetnosti.
" Sakra nech toho" vyjel na něj a praštil do stolu. Naruto k němu nevinně zvednul hlavu a to Sasukeho srazilo do kolen.
" Přece tě to nemůže tolik štvát Sasuke" řekl sladce a zamrkal svýma velkýma modrýma očima. Sasuke se uraženě otočil a ládoval se zbytkem svojí porce. Co si ten spratek o sobě myslí? Že když udělá takovej výraz, že mně dostane? Pche ani nápad. Ale byl tak roztomilej. Pomyslel si zmučeně a okem zabloudil k Narutovi, který už svou porci měl dávno v sobě.
" Sasuke zlobíš se?" zeptal se ho Naruto smutně a naklonil se k němu. Oba museli zatajit dech jak si byli blízko...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 těla s.r.o těla s.r.o | 29. října 2008 v 15:51 | Reagovat

DALŠÍÍÍÍ XD \jásá\

2 ebika ebika | E-mail | Web | 31. července 2009 v 15:47 | Reagovat

Áááá to je nádhera už, už pádim na další dílek :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama