Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Poprvé

28. října 2008 v 19:15 | Shiory |  Perverzní povídky
Žánr: Hentai
Věnováno: Mikoto
Napsáno: 28.října 2008

Povídka:

Poprvé

Byla to jejich první společná noc. Mikotiny rodiče odjeli na víkend a ona k sobě domů pozvala svojeho přítele Yoriho. Chodili spolu už půl roku a dokonale jim to klapalo. Ani jendou se snad nepohádali a byli pořád jak, když spolu začli chodit, každý den si volali a nebo psali smsky a viděli se.Mikoto poklízela byt a připravovala všechno na jejich velký večer. Nemohla se dočkat až příde.
Do svého pokoje dala svíčky a zhasla. Aby tak navodila romantickou atmosféru. Na stolek vedle postele dala šampaňský v ledu a vzala si svoje oblíbený krajkový spodní prádlo a přes to svoje oblíbený triko s výstřihem a úzky džíny. Jako vždy vypadala dobře.
Zazvonil zvonek a Mikoto se rozeběhla ke dveřím. Otevřela a objala svou lásku Yoriho.
" Ahoj moc ti to sluší" usmál se políbil jí a dal jí kytici jejích oblíbených bílích lilií. Mikoto se rozzářila a políbila ho znova.
" Děkuju sou nádherný" vzala si je a šla je dát do vázy. Yori se meztim zul. Mikoto se vrátila a obejmula ho kolem krku.
" Sem se tě už nemohla dočkat" šeptla a políbila ho na krk. Yori jemně přivřel oči a zved jí.
" Já tebe taky ne ty moje princezno" zašeptal a jemně jí políbil na rty a postupoval do jejího pokoje. Mikoto ho jemně líbala na krku a chvěla se nedočkavostí.
" Ty ses na mně připravila" usmál se Yori a položil jí na postel.
" Cos ode mě taky čekal?" usmála se a stáhla ho k sobě.
" Přesně todle" pousmál se a začal jí vášnivě líbat po jejích jemných rtech. Mikoto mu to hladově oplácela. Vyndala mu z kapsy peněženku. Věděla, že v ní nosí kondomy a jeden vytáhla. Yori ho stisknul v dlani a věnoval se laskání jejího těla. Z úst se pomalu přesunul je krku a poslouchal její vzrušený dech. Jemně jí nadzved a slíknul jí triko a následně podprsenku. Mikoto mu rychle stáhla triko přes hlavu.
Rtama jí sevřel bradavku a s druhou si jemně hrál svýma prstama. Mikoto se pod jeho dotykama chvěla a mírně sténala. Yori se po chvíli začal věnovat ústy druhé bradavce a druhé svou rukou. Mikoto ho hladila ve vlasech a s přivřenýma očima si to plně užívala.
Nevydržela to a vyžádala si pozornost jeho rtů a přisála se na ně. Yori jí stáhnul kalhoty a rukou jí zajel pod kalhotky. Mikoto vzrušeně vzdychla a pevně sevřela jeho ramena. Yori pomalu pohyboval rukou a drářdil jí tak. Mikoto to nemohla vydržet a slíkla i zbytek jeho oblečení. Tím osvobodila jeho vzrušenou mužskou chluobu a navlíkla na něj ochranu.
Yori do ní pomalu vniknul a Mikoto se prohla jak luk a zatla zuby do spodního rtu. Yori se v ní zastvil a čekal než si zvykne. Dalo mu to dost přemáhání. Jenže Mikoto nevydržela čekat a hnula se proti němu. Yori si to vzal jako povel a začal s ev ní pohybovat. Mikoto si sama udávala rytmus jeho pohybů tím, že se pohybovala pod nim.
Yori jí slíbával kapky potu z těla. Jejich slastné steny se prolínaly v atmosféře ztěžklou sexuálním napětím. Až jí nakonec protal jako blesk úlevný dvojitý výkřik. ( myslim tu atmosféru). Mikoto i Yori dosáhli svého vyvrcholení a Yori vysíleně a blaženě padl vedle ní.
V obou doznívaly pocity z jejich prvního milování a Mikoto se přitulila k Yoriho svalnatému tělu.
" Miluju tě" šeptla a políbila ho na hruď.
" Já tebe taky" vydechl štastně Yori a políbil jí do jejích hnědých vlasů.
Oba si spokojeně a ukojeně usli v náručí.

--The End--

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Yumi-chan* *Yumi-chan* | Web | 21. listopadu 2008 v 14:36 | Reagovat

wooooooooww o_O to to bolo sugoooi

2 *Siky* *Siky* | E-mail | Web | 31. ledna 2009 v 16:02 | Reagovat

jo, jo, jo!!! to teda bylo. moc hezky si to napsala... *_*

3 Gaara Gaara | 5. července 2010 v 15:10 | Reagovat

Jo až na to, že byla pana ne? ještě jsem nepotkal holku, co by mi napoprvé sama navlíkla kondom. Navíc je dost vzácné aby se napoprvé udělala bez alespoň půl hodinové předehry a to se musím vždycky hodně snažit a být až moc něžný, protože dost pohybů je bolí, nějlepší je na to jazyk, je citlivější a ptát se jestli je jim tohle příjemné. Je fakt že čím jsou zkušenější, tím je to pak lepší. Tuhle povídku bych bral kdyby nebyla pana a znala se snim tak rok.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama