Nikdy se nevzdávej, protože by to byla tvá největší prohra.

Láska

29. října 2008 v 10:38 | Shiory |  Smutné povídky
Žánr: Smutné
Napsáno: 23.října 2008
Téma: Láska

Povídka:
Láska?

Stála uprostřed bitevního pole. Okolo jejího těla proudila modrá chakra byla jasně vidět a točila se kolem ní ve spirálách. Oči jí zářili známou karmínově rudou barvou a za jejími zády se začal vytvářet chakrový pruh a za ním další. Z jejích rudých očí kapaly slzy. Nechtěla vidět znova umírat někoho na kom jí záleželo a jeho milovala položila by za něj život. Ale bylo už pozdě. Podívala se na jeho mrtvé tělo a zapomněla na všechno. Cítila pouze nával obrovské síly a nepříčetnosti.
Sevřela rukojeť katany a rozeběhla se proti nepřátelům. První se jí vzepřel a snažil se zastavit její útok. Docílil pouze ztráty své hlavy. Jeho krev třištěla z krku a hlava ležela opodál. Jeho tělo padlo na zem. Někteří se na to vyděšeně podívali a chtěli odejít. Ale nedovolila jim to. Zaútočila na dalšího a rozpůlila od zhora nahoru. Jeho krev jí potřísnila obličej a šaty. Otočila se a zabodla katanu do bojovníka, který jí chtěl uštědřit smrtelnou ránu. Prudce trhla katanou směrem nahoru a krvežíznivě se ušklíbla.
Smutek a zklamaní, které bylo v jejích očích před tím vymizelo. Byla v nich jen nenávist a touha. Touha po pomstě. Ničila své protivníku jendoho po druhém. Všude okolo byla spousta krve a kusy těl. Skončila s tim masakrem a s očima démona, kterého měla v sobě se podívala na jedině célé tělo, ve kterém bylo spoustu kunajů. Chakrové ocasy se pomalu ztrácely a stejně tak i modrá záře kolem jejího těla. Jejím očím se vracela modrá barva a smutek. Došla k jeho tělu a klekla k němu.
Jeho chladné tělo vzala do náruče a dívala se na jeho oči bez lesku. Pohledem sklouzla na jeho fialové rty. Přejela je prstem. A na jeho tvář dopadla jedna její slza a za ní další a další. Kreslily mu mapu na obličej stejně jako jí. Krvácela venitř. Neuvěřitelně to bolelo. Svírala jeho tělo blíž k sobě a brečela. Nezbilo jí už vůbec nic. Nevnímala svět kolem sebe. Ani si nevšimla že z pozadí jednoho stromu vyšel muž. Celou dobu pozoroval ten masakr.
Potichu a pomalu se k ní přibližoval a nakonec jí zabodl meč do zad. S úst jí stekl pramínek krve a padla na tělo svojí lásky.
V tento den zemřel dva lidé, kteří v sobě chovaly vzácný cit. Cit, který se nikdy nikde nenajde jen tak. Cit za, který oba dali život. Zemřeli jeden pro druhého. Zemřeli kvůli lásce.......

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama